• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki do 200zł
#11
Zobacz jeszcze czy wolisz trochę mniejszą ZA12 czy większą ZA11, 12stka jest bardziej uniwersalna w chwycie.
Odpowiedz
#12
Hah tylko jak zobaczyć :)
Odpowiedz
#13
Idź do sklepu i przymierz w Saturnie, Media, RTV Kane v2 i Senseia i zobacz co leży lepiej w dłoni. Jak Kana to weź ZA12 jak Sensei to ZA11.
Odpowiedz
#14
Dobra nie ma sensu przedłużać :P w ciemno kupuje ZA11
Odpowiedz
#15
Pierwsze wrażenia z użytkowania ZOWIE ZA11:

Myszka wydaje się mniejsza od Razera DeathAdder. Bardzo wygodna chociaż jeszcze muszę sie przyzwyczaić. Przyciski dość twarde i raczej głośne. Scroll precyzyjny. Boki myszki bardzo fajne tak jakby antypoślizgowe. Bardzo płynnie myszka chodzi po podkładce SteelSeries Qck+. Jeszcze jej w grach nie testowałem.


BTW ogarnia ktoś jak skalibrować myszkę?? Wystarczy przez chwile przytrzymać oba przyciski i już??
Odpowiedz
#16
Zostaw na ustawieniach standardowych, nic nie zmieniaj jak nie musisz. Od początku jest 1000Hz i lod pod materiałowe, czyli najlepsze ustawienie pod qcka.
Odpowiedz
#17
hmmm ustawiłem LOD tak jak radziliście na stronie i wydaje sie, że wszystko działa jak należy :)
Odpowiedz
#18
Kolejny minus myszki: Scroll żółknie :P
Odpowiedz
#19
Kurde żółknący scroll to nowość hehe, może coś na palcach miałeś, bo w naszych dwóch egzemplarzach ciągle są białe.
Odpowiedz
#20
2 tygodnie użytkowania :P staram sie mieć czyste łapy jak dotykam mychy bo później sie klei coś nieprzyjemnie :P troche na punkcie czystości myszki jestem wyczulony i ostrożny :D

[Obrazek: 2h6ykw1.jpg]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.