• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezprzewodowa klawiatura 70% praca, 30% gry
#1
Cześć. Szukam bezprzewodowej klawiatury podświetlanej (białe lub RGB), która głównie będzie wykorzystywana do pracy - 70% i do gier - 30%. Prawie już kupiłem MX Keys, ale ma ona Key Rollover na poziomie 6 klawiszy. Chciałbym coś z większym KR. Myślałem o Keychron K1, ale ona trzyma na baterii max 2 dni z podświetleniem.

  • twój budżet: 500 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury: teraz posiadam membranową Microsoft SideWinder X4, ale nie wykluczam mechanicznej. Ważna jest dla mnie cisza
  • czy chcesz podświetlenie? Tak
  • czy chcesz makra? Nie, ale byłby to miły dodatek.
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Przydały by się multimedialne, ale nie koniecznie.
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Musi być to pełna klawiatura.
Odpowiedz
#2
Skąd informacja, że MX Keys nie ma NKRO? Ostatnio tego szukałem i raczej trafiłem na informację, że NKRO działa normalnie i nie jest ograniczone do 6 klawiszy.
Odpowiedz
#3
(04-15-2020, 06:50 PM)Aavvza napisał(a): Skąd informacja, że MX Keys nie ma NKRO? Ostatnio tego szukałem i raczej trafiłem na informację, że NKRO działa normalnie i nie jest ograniczone do 6 klawiszy.

https://www.reddit.com/r/LogitechG/comme..._rollover/
Odpowiedz
#4
(04-15-2020, 06:55 PM)mi96 napisał(a):
(04-15-2020, 06:50 PM)Aavvza napisał(a): Skąd informacja, że MX Keys nie ma NKRO? Ostatnio tego szukałem i raczej trafiłem na informację, że NKRO działa normalnie i nie jest ograniczone do 6 klawiszy.

https://www.reddit.com/r/LogitechG/comme..._rollover/

Przez Bluetooth chyba żadna klawiatura nie osiągnie więcej jak 6KRO, ten protokół jest za wolny. MX Keys nie ma dedykowanego dongla USB?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.