• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani mechanik 4me
#1
Switche mam Brown ale chce blue albo red. Z nastawieniem na blue
  • twój budżet: 250, jak coś mega warto to 300 ale 250.
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Nie
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Czasami.
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Tak 80%
  • czy chcesz podświetlenie? Tak najlepiej rgb ale czerwone lub białe tez ujdzie 
  • czy chcesz makra? Nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie , chce klawe tak
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Jeśli jest możliwość to tak
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end,  ) tak 
  • twoje uwagi (wygląd, firma): żeby była lepsza od ozone strike battle
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#2
Kompletnie zapomniałem o twoim wątku, wybacz.

W zasadzie, możesz w pełni posiłkować się tym wątkiem:
> https://bit.ly/2lEk2EK
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Zastanwiam się nad czymś takim , na geteron blue

https://m.banggood.com/pl/Geek-GK61-60-6...b0QAvD_BwE
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#4
Bardzo mi się spodobała.

Relatywnie pulchne "keycapsy" wykonane z tworzywa ABS - faktura może zacząć się wycierać po około roku eksploatacji, jednakowoż za 200zł otrzymujemy czcionkę wykonaną w procesie "double-shot" - wstyd, że producenci wciąż implementują cienkie klawisze ze wspomnianego tworzywa, z fontem w procesie "laser-etching", klawiatury z "double-shotami" zaczynają się już od 30$, i pomimo koślawej jakości, legendy wciąż są zdecydowanie trwalsze.
Stabilizatory typu Cherry, będą oczywiście wymagały przesmarowania, jednakże po lubrykacji, będą z pewnością przyjemniejsze i cichsze od stabilizatorów typu Costar w Ozone Strike Battle.
W kwocie, otrzymujesz również podświetlenie na diodach SMD - sympatyczny walor.
Jakość absolutnie nie będzie powalająca, wręcz wysoce przeciętna, ale hej, w końcu to klawiatura za 200zł z pełnym RGB i "hot-swappem" - mocno zalecam zakup Kailh Box White, które wręcz eksterminują pospolite Cherry MX Blue.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Myśle ze narazie pogram sobie na blue. Mam możliwość kupna jej za 200zl od Pana z mojego miasta wiec nie będę czekać na przesyłkę itp. Bo tak: kupiłem na testy dwie niemieckie klawki: corsair k65 na mx red i razer blackwidow chroma tournament edition na razer green. I tak gdyby corsair miał mx blue to bym go zostawił bo ma podkładkę lepszy soft i lepiej wykonany moim zdaniem. Ale lepiej gra mi się na blackwidow , z tym ze synapse to gowno jakich mało i dużo dużo bardziej wole podświetlenie w corsair i oprogramowanie.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#6
"Niemieckie" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jeżeli jesteś skwapliwy by wydać ponad 300zł, naprawdę nie widzę powodów, by wybrać cokolwiek z naszego, rodzimego rynku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Jakbym chciał narazie wydać to bym zamówił duragod k320 albo Anne pro 2 bo słyszałem ze są najlepsze do ok 400zl ewentualnie poszukał masterkeysa tkl , ok dziś będę mieć to się wypowiem jak wrażenie i czy warto :D

Niemieckie w sensie ze okazało się ze są w układzie qwertz
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
Wszystko jest git tylko nie wiedziałem ze ona nie ma ~ i klawiszy F1,f2 itp. I kurde ciężko się przyzwyczaić bo mam tam zbindowane sporo rzeczy.. i co teraz eh

A i przewód jest mega krótki ma chyba z metr tylko
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#9
Xexu a co sądzisz o tym? https://www.amazon.com/Fnatic-miniSTREAK...B07CHL1N46
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
ABS,  kujący "light bleed", najprawdopodobniej nieprzesmarowane, lekko chroboczące stabilizatory - niczym Cię ta klawiatura nie zaskoczy.
Co również niepokojące, ~700 gramów - więcej już ważą wypusty SPC, dla zestawienia - waga modelu F87 iKBC, to aż 1100 gramów.
Jeżeli skwapliwy jesteś wydać aż tyle, zdecydowanie intratniej będzie wybrać iKBC, Akko/Ducky 3108, Durgod K320, stawiając przy tym stopień wyżej w jakości.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.