• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do pisania, ~100 lub ~200 złotych
#1
Dzień dobry wszystkim :)

Ostatnimi czasy w mojej klawiaturze uszkodzeniu uległ górny blok numeryczny i jestem zmuszony kupić coś nowego. Pytałem na innym forum wyłącznie o klawiaturę mechaniczną, gdzie polecono mi SPC GK540 oraz SGK3, ale są dość wysokie i mam obawy o wygodę pisania, no i są pełnowymiarowe.

Moje preferencje są następujące:
- Twój budżet: Jeśli będzie to klawiatura membranowa wolałbym się zamknąć w kwocie ~100zł, w przypadku klawiatury mechanicznej jestem skłonny zapłacić 200 - 220zł.
- Jaki chcesz rodzaj klawiatury? Niskoprofilowa klawiatura wyspowa - nożycowa lub mechaniczna.
- Jeżeli mechaniczna: jaki chcesz rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:
      Czy masz masywne dłonie czy nie? Nie.
      Czy dużo piszesz na klawiaturze? Tak, programowanie + WWW.
      Czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Nie.
- Czy chcesz podświetlenie? Nie wymagam, ale jeśli będę miał możliwość wyboru to jak najbardziej. Wystarczy mi białe, nie potrzebuję RGB.
- Czy chcesz makra? Niekoniecznie.
- Czy chcesz dodatkowe klawisze? Mogą się znaleźć klawisze do kontrolowania poziomu głośności.
- Czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Jeśli klawiatura będzie płaska to nie ma potrzeby, w przypadku wyższych konstrukcji byłaby wskazana, ale rozważę również te bez podpórki.
- Czy może to być klawiatura typu tenkeyless? Jak najbardziej, w drugiej kolejności klawiatury full size. Mniejsze raczej nie.
- Twoje uwagi (wygląd, firma): Lubię klawiatury o niskim, "laptopowym" skoku, ale jestem skłonny wybrać mechaniczną ze względu na ich jakość. Co do wyglądu, chciałbym by była to klawiatura maksymalnie prosta, minimialistyczna o prostej czcionce i bez "gamingowych" akcentów. Coś na kształt Surface Keyboard / Apple Magic Keyboard.

Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Klawiatura do pisania, ~100 lub ~200 złotych - samoloth - 09-14-2019, 01:15 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.