• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w wyborze myszy do 300zł
#11
Przymierz, bo tak to być może niepotrzebnie insynuujemy;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#12
Patrzyłem I niestety w żadnym ze sklepów z elektroniką u mnie w mieście nie ma możliwości przymierzenia, wszystkie myszki w pudełkach I zabezpieczone :/
Odpowiedz
#13
Udało mi się znaleźć I przymierzyc deathaddera elite - bardzo dobrze leży w mojej dloni, nie jest za duży ani za mały
Odpowiedz
#14
To bierz da elite
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
A co sądzicie o Logitechu G403, Rivalu 600, Zowie FK2, Glorious model O i Rivalu 310? Jeśli ktoś mógłby napisać o każdej z nich choć 2 słowa byłbym bardzo wdzięczny. Która z nich waszym zdaniem będzie dla mnie najlepsza?
Odpowiedz
#16
G403 jest mniejsza od da ale bardziej wypełnia dłoń bo ma taka bule. Rival 600 jest stosunkowo płaski i da mnie ma niezbyt wygodny bok prawy. Zowie fk2 to myszka do innego chwytu jest bardzo mała. Jeśli już to ec1-B divina. Model o tak samo nie będzie wygodna moim zdaniem ale możesz spróbować. Kształt ma jak fk. Sproobowac tez możesz cougara revenger S to taki podobny kształt do razer
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Właśnie co do razera, nie wymianiłem go, bo mimo tego że dobrze leżał w dłoni, nie czułem się z nim jakoś bardzo komfortowo XD Nie wiem za bardzo jak to opisać. Ze wszystkich myszek jakie znalazłem które są polecane, najbardziej w oko wpadły mi rivale, g403 i model o. Co twoim zdaniem byłoby najlepszym wyborem?
Odpowiedz
#18
Sproobj model o. Jak nie podejdzie to można myśleć dalej. Biała matowa robi robotę jeśli chodzi o podświetlenie :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
Dzięki wielkie, tak zrobię.
Odpowiedz
#20
Jeszcze jedno pytanie - myślisz że lepsza dla mnie będzie model o czy może model o-?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.