• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensory myszek wariują
#1
Mam 3 myszki, dwie laserowe i jedną optyczną. Sensory zaczynają wariować w grach gdy wykonuję ruchy obracania lewo-prawo. W fpsach najbardziej to przeszkadza gdy obracam się i chcę wycelować w konkretny punkt a celownik jakby nie nadąża. Ruch myszką nie jest precyzyjny, jakby zbyt płynny. W systemie tego nie widać, tylko w grach. Ten problem pojawił się z dnia na dzień i raczej nic nowego nie instalowałem na laptopie. System instalowany 3 razy i różne wersje 1607 i 1903, sterowniki te co zawsze od 4 lat, opcja zwiększ precyzję wskaźnika wyłączona, system skanowany przez kaspersky i malwarebyte. Zmianiałem różne opcje w programach do myszek bez skutku. Jutro sprawdzę je na innym komputerze bo niby mam jeszcze jeden ale żadnej gry na nim nie odpalę a tak jak pisałem wcześniej w systemie nie da się tego problemu zauważyć. Jestem prawie pewien że to wina laptopa tylko czego konkretnie? usb? 3 porty usb w tym jeden 3.0 i na każdym ten sam problem. Czy ktoś miał podobny problem i udało mu się go zdiagnozować?
Odpowiedz
#2
Hej.

Podaj proszę jakie to myszy, i jaką podkładkę użytkujesz - być może po prostu posiadają niski "max speed".
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Cougar Revenger S, A4tech bloody tl90 i al90
Odpowiedz
#4
"żadnej gry na nim nie odpalę" - próbuj z 1.6;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
dziś sprawdzę na innym pc i dam znać
Odpowiedz
#6
tak jak podejrzewałem. wina laptopa. myszki działają prawidłowo na innym komputerze. prawdopodobnie płyta główna
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.