• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki odtwarzacz mp4?
#1
Witam. Wiem, że urządzenia typu odtwarzacz mp3, mp4 już pewnie są w muzeum i dziwne, że o to pytam, ale potrzebuję odtwarzacza mp4. Rzecz w tym, że to ma być proste urządzenie, włącza się play i ogląda lub słucha, dla osoby która chce po prostu kliknąć raz i słuchać, ma być prosty w obsłudze, ma obsługiwać format video np. mp4 i by jakość tych filmików była taka w miarę dobra, nie jakieś pixele. Widziałam sporo takich na allegro, ale nie wiem który wybrać, najlepiej w budżecie do 100 zł. Czy polecacie któryś? No i taki by miał trochę tej pamięci GB, albo sporo wbudowanej lub by kartę pamięci wkładać. Z góry dzięki za linki.
Testowałam myszki: Steelseries (Kinzu v3, Rival 100, Rival 110, Rival 3), Roccat (Lua, Kiro, Kone Pure BE, Owl-Eye, SE, Kain 100 AIMO), Logitech (G203, G403 Prodigy, Wireless, G502), Zowie (ZA13, EC2-A), Razer (Abyssus 1800, Abyssus 2014), Dream Machines (DM1 Pro, DM3 Mini), CM MasterMouse S.



#2
według mnie obecnie jest tyle firm które produkują, i nie ma zbyt dużej rózncy w nich
#3
Do 100zl nie znajdziesz nic wartego uwagi. Tym bardziej w erze smartphone. Jasne jakies chińczyki się trafią. Ale o jakości nie ma prawa się wypowiadać :D. Lepiej po prostu mieć telefon i słuchawki z pilotem. Wtedy komenty last, next track czy play, stop masz z poziomu pilota na kablu. Rozumiem że głównym problemem jest ciągle wyciąganie telefonu by zmienić utwór? :) czy to bardziej skomplikowana sprawa? :)


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.