• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana myszki i podkładki z Logitech G203 & A4Tech XGame X7-300MP
#25
A więc(nie zaczyna się zdania od a więc :P) jakościowo XM1 mieszanie. Główne przyciski są świetne, scroll dla mnie naprawdę dobry. Boczne przyciski to akurat kiepska sprawa w mojej sztuce, mają spory post-travel. Kabel.... nie urywa kompletnie że tak powiem. Slizgacze bardzo spoko, szybkie musiałem wyjść inną podkładkę by je troszkę wyhamować :P, ponieważ z jej lekką wagą ciężko było zwolnić przy szybszych ruchach :D. Ogólnie na oficjalnej stronie teraz mozna kupic za 39 euro ta cena jest ok, polska 249zł jest nieakceptowalna.

W testach(pierw z 15 min jeździłem nią po podkładce by slizgacze trochę ogarnąć). Horyzontalnie jest bez problemu, wertykalnie troszkę jednak lepiej mi idzie z Mastermouse S. Różnica nieduża i pewno do wyuczenia. Ale ogolnie jednak wydaję mi się że precyzja jednak minimalnie gorsza. Głównie zauważyłem to w grze Squad gdzie celownik kołysze się ciągle i gorzej mi złapać odpowiednią precyzję. Ogólnie pod claw i moją dłoń 18.5 leży świetnie w ręku.

Pobawie się jeszcze z 2 dni z zwrócę i kupię ostatecznie MM710 :).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wymiana myszki i podkładki z Logitech G203 & A4Tech XGame X7-300MP - FreeQ - 11-30-2019, 11:46 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.