• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana myszki i podkładki z Logitech G203 & A4Tech XGame X7-300MP
#31
Przerzuciłem PCB G203, do Logitech M100, zdecydowanie najlepszy kształt do "claw-gripa" jakiego kiedykolwiek użytkowałem.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#32
To teraz możesz mi sprzedać :D. Ewentualnie zrobić costuma i clicki zrobić lepsiejsze :D. Bo te w G203 dość często u mnie powodowały dwu-click :D

Z chęcią kupię :)
Odpowiedz
#33
Fun fact, również mój egzemplarz sporadycznie kliknął dwa razy, po zaadoptowaniu elektroniki, nie zauważyłem "double-clicku" - od zawsze powtarzam, że sama konstrukcja ma ogromne znaczenie, definiując żywotność mikro-przełączników.
Logitech, to raczej model B100, niemniej to identyczna linia.

Adopcja obwodu drukowanego dla tego modelu, jest bardzo problematyczna.
Enkoder nie chciał się zmieścić, musiałem niestety wyciąć kawałek lewego przycisku, co naturalnie zrobiłem również wokół rolki, kółeczko G203, jest bardzo "tuszowe".
Przyciski główne, a raczej ich kontakty, były tak wysunięte do przodu, że od razu musiałem się ich pozbyć, a potem również stworzyć nowe.
PCB wymagało wycięcia żeberek wzmacniających konstrukcję, jak i również wspomożenia z dwóch stron - bardzo ważna jest soczewka, powinna być jak najbardziej zintegrowana z sensorem, coby przesadnie nie chybotać całym obwodem, toteż PMW3360/PMW3310 i w szczególności poprzedzające je sensory, są trudniejsze w implementacji od aktualnych układów Logitecha.
"Scrollwheel" wymaga jeszcze doklejenia odpowiedniego oparcia, jednakże nie chciałem naruszać obudowy G203, wszak jest w pełni funkcjonalna.
Wszystko w fazie "beta", ale jestem naprawdę zadowolony, jak na coś powstałego przy pomocy metod wyłącznie chałupniczych.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#34
Czekam na efekt końcowy więc :D
Odpowiedz
#35
Mysz działa w pełni już od wczoraj, choć oczywiście wzdrygam się przed upublicznieniem, wygląda karykaturalnie;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.