• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305
#21
Update tematu
Glorious po 7 dniach trafił do zwrotu i weryfikacji - na 99% w mojej ocenie pada kabel w miejscu w którym jest on zagięty podczas fabrycznego pakowania (pakują kabel pod tackę zaginając go w dwóch miejscach, w jednym z nich pod katem 90 stopni tak sztywno, że po wyjęciu z pudełka nowej myszki widać było punkt zgięcia).

Także szukam dalej. Rozważałem już nawet zakup endgame xm1 i wymianę kabla na paracord ale wiąże się to z utrata gwarancji a jak widać różne rzeczy się z myszkami dzieją...
Odpowiedz
#22
Wspominam notorycznie o cherlawej jakości OEM-ów.
Naturalnie, wybrałbym DM1 FPS, cucę przed przeciętną jakością - podwykonawcą jest Motospeed.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#23
(09-17-2019, 05:35 PM)XeXu napisał(a): Wspominam notorycznie o cherlawej jakości OEM-ów.
Naturalnie, wybrałbym DM1 FPS, cucę przed przeciętną jakością - podwykonawcą jest Motospeed.

a coś o g wolves skoll będzie w przyszłości? Na tą chwile DM1 staje sie naturalnym faworytem tylko niestety będę musiał wybrać glossy wersje bo biała myszka to chyba tylko na półkę się nadaje.
Odpowiedz
#24
Ja mam skolla, co chcesz wiedzieć ?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#25
Jak się sprawuje, jakiego gripu używasz, jaki wymiar dłoni (ja 17,5/10) i czy jeśli użyjesz palm gripa (wersja gdzie wskazujący i serdeczny nie dotykają myszki/tylko opuszki) to czy jej „garb” wypełnia że tak powiem dołeczek środręcza.
Odpowiedz
#26
Miałeś do czynienia z zowie ec2?

Jeśli nie to nie potrafię opisać Ci kształtu, ale moje pierwsze odczucia zpierwszej zowie były takie ze położyłem rękę i myszka tak genialnie się dopasowała ze wgl jej nie czułem. Dla mnie jest to najwygodniejsza myszka. Używam chwyty palm może hybrydy z claw ale mam 18.5cm dłoń.

Ec2-a dla mnie za mała dla palmu. Ec1 była spoko , ale właśnie skoll ma 125mm długości i leży mi idealnie.
Jak dla mnie wada jest to ze w oprogramowaniu masz chyba 7 możliwości ustawienia dpi i nie możesz ich wyłączyć zostawiajac np 2 , oraz przyciski na dole do zmiany dpi sa spoko ale nie ma nawet diody żeby sprawdzić jakie dpi mamy. Ja to rozwiązałem ustawiając wszystkie 7 trybów na 400dpi w programie. Przyciski rolka kabel waga i lekkość na plus względem zowie na minus ślizgacze moim zdaniem ale da się grać :D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#27
(09-18-2019, 11:55 AM)Amok napisał(a): Miałeś do czynienia z zowie ec2?

Jeśli nie to nie potrafię opisać Ci kształtu, ale moje pierwsze odczucia zpierwszej zowie były takie ze położyłem rękę i myszka tak genialnie się dopasowała ze wgl jej nie czułem. Dla mnie jest to najwygodniejsza myszka. Używam chwyty palm może hybrydy z claw ale mam 18.5cm dłoń.

Ec2-a dla mnie za mała dla palmu. Ec1 była spoko , ale właśnie skoll ma 125mm długości i leży mi idealnie.
Jak dla mnie wada jest to ze w oprogramowaniu masz chyba 7 możliwości ustawienia dpi i nie możesz ich wyłączyć zostawiajac np 2 , oraz przyciski na dole do zmiany dpi sa spoko ale nie ma nawet diody żeby sprawdzić jakie dpi mamy. Ja to rozwiązałem ustawiając wszystkie 7 trybów na 400dpi w programie. Przyciski rolka kabel waga i lekkość na plus względem zowie na minus ślizgacze moim zdaniem ale da się grać :D

Niestety SENSEI to mój pierwszy "gamingowy" gryzoń i służy mi aż do dziś. Zowie nigdy nie miałem w rękach. Zależy mi na tym, żeby kształtem i wymiarami odpowiadały mojej obecnej myszce bo leży mi super. Kusi mnie ten endgame xm1 ale nigdy nie używałem bungee i musiałbym zamówić sobie pewnie jakieś z alieexpress albo zrobić samemu lub też wymienić kabel na sznurówkowy ale tutaj traci się gwarancję więc trochę mnie to stopuje.
Odpowiedz
#28
Ec to profil sensei to symetryczna , sensei mi nie leży wcale. Musisz zdecydować sam, ale tak Ci podpowiem w xkom masz 14 dni zwrotu nawet stacjonarnie może zamów ec2-b divina o ile jest i przymierz ;D
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#29
Jak mi przyjmą zwrot glorious’a to możliwe. Ale najbliżej mi do dm1 fps i endgame xm1. Moze jakoś przeboleję ten brak oplotu i przyzwyczaję się do bungee ale dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#30
(09-18-2019, 11:55 AM)Amok napisał(a): Miałeś do czynienia z zowie ec2?

Jeśli nie to nie potrafię opisać Ci kształtu, ale moje pierwsze odczucia zpierwszej zowie były takie ze położyłem rękę i myszka tak genialnie się dopasowała ze wgl jej nie czułem. Dla mnie jest to najwygodniejsza myszka. Używam chwyty palm może hybrydy z claw ale mam 18.5cm dłoń.

Ec2-a dla mnie za mała dla palmu. Ec1 była spoko , ale właśnie skoll ma 125mm długości i leży mi idealnie.
Jak dla mnie wada jest to ze w oprogramowaniu masz chyba 7 możliwości ustawienia dpi i nie możesz ich wyłączyć zostawiajac np 2 , oraz przyciski na dole do zmiany dpi sa spoko ale nie ma nawet diody żeby sprawdzić jakie dpi mamy. Ja to rozwiązałem ustawiając wszystkie 7 trybów na 400dpi w  programie. Przyciski rolka kabel waga i lekkość na plus względem zowie na minus ślizgacze moim zdaniem ale da się grać :D

Qwa co ci nie pasuje w tych ślizgaczach. Masz żalozone chyba hyberglidsy :D lepszych nie ma chyba ;d
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.