• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305
#3
Kone Pure ma to miejsce na kciuk, które niestety w żadnej myszce mi nie leżało - a Endgame rozważałem, jednak brak kabla w oplocie (nie używam mouse bungee) jest dla mnie sporą stratą. Niby mogę wyciągnąć kabel do odpowiedniej długości obłożyć wacikiem i przykleić do biurka ale przy jakimś LAN-ie to żadne rozwiązanie. Dodatkowo chciałem/chcę spróbować czegoś lżejszego a endgame ma chyba 80g wagi. Support Glorious'a ponoć też działa całkiem nieźle i bywały sytuacje (sugerując się forami). Że wysyłali nawet nową myszkę jeśli komuś padł np LPM po miesiącu czy dwóch a starą kazali sobie zostawić. Przetestuje na własnej ręce to wtedy ocenie :D

Dziękuję za pomoc. Pozostaje tylko jeszcze dokupić jakąś podkładkę bo hyperX fury L po prawie dwóch latach jest już trochę poprzecierany, no i nie uniknął plam - a nie wypada chyba nowej myszki rzucać na "wzburzone morze" więc jeśli mógłbyś jeszcze polecić jakąś podkładkę w wymiarach 500/400 z najlepszym stosunkiem jakość/cena to byłbym mega wdzięczny :D

EDIT - Dodam tylko, że podkładka może być o żywotności 6 miesięcy chociaż wolałbym aby było to tak do roku jeśli będzie budżetowa ale z dobrym ślizgiem pod fps - szczególnie CSGO
Z tych solidniejszych rozważałem SPC endorphy cordura a z tych mniej solidnych speedlink atecs soft (ma dość dobre recenzje)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305 - Niedoceniany - 09-05-2019, 07:47 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.