• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305
#31
Otwieram ponownie dyskusje - dm1 leży fajnie (glossy trochę za bardzo się lepi mi do ręki i przyciski boczne przez tą przerwę - szczególnie ten pierwszy - jest dla mnie praktycznie bezużyteczny) ale trafiła mi się sztuka z rattle scroll wheelem (dźwięk przebija się mi nawet przez słuchawki jak robię sobie np bunny hopa)
Także nie wiem już co robić - wymienić na nową licząc ze będzie wolna od problemów czy pójść w coś innego? Znowu w grę wchodzi model O nawet O- / g skoll (raczej hati bo wole symetryki) / endgame xm1 i w sumie tyle :/

Załączam link do video ze scrollem w dm1
https://vimeo.com/362840847
https://vimeo.com/362851730

Help po raz 26471

Edit jeśli gwolves hati to z jakiej strony?
Odpowiedz
#32
Wszystkie wymienione przez Ciebie myszy, są pospolitymi OEM-ami - wada w postaci chybotliwego "scrollwheela", może dotyczyć każdej z nich, wyjątkowo tandetnie wyglądają wypusty G Wolves.
Wspomniałem wcześniej o ich wysoce przeciętnej jakości, utwierdziłeś się w przekonaniu, nabywając DM1 FPS.

Enkoder XM1, to znamienny TTC "Black core" - zaimplementowany został również w nadmienionej DM1 FPS, nierzadko spotykany w budżetowych myszach.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#33
(09-28-2019, 11:13 AM)XeXu napisał(a): Wszystkie wymienione przez Ciebie myszy, są pospolitymi OEM-ami - wada w postaci chybotliwego "scrollwheela", może dotyczyć każdej z nich, wyjątkowo tandetnie wyglądają wypusty G Wolves.
Wspomniałem wcześniej o ich wysoce przeciętnej jakości, utwierdziłeś się w przekonaniu, nabywając DM1 FPS.

Enkoder XM1, to znamienny TTC "Black core" - zaimplementowany został również w nadmienionej DM1 FPS, nierzadko spotykany w budżetowych myszach.

no nie ukrywam, pechowo mocno jestem bo drugi raz będę do tego samego salonu szedł po równo 7 dniach oddawać myszkę :/ To nic już polecenia nie zostaje? Roccat niestety mi nie leży :/
DM1 próbuje oddać jako zwrot a nie reklamacje - zobaczymy czy się zgodzą i znowu pozostaje 250zł do dyspozycji na myszkę.
Odpowiedz
#34
Rozważam sprzedaż skolla wiec jakbyś był zainteresowany to zapraszam
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#35
Czemuż to?:p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#36
Ja raczej pójdę w stronę mm710 jeśli będzie w dystrybucji w EU bo aktualnie niedostępna a jeśli nie to xm1. Rozważyłbym tez gwolves hati ale trochę słabo że już do niej nie dają dodatkowego kabla i ślizgaczy tak jak ro skolla
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.