• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka myszka do gier do ~220zł - DM1 FPS / GLORIOUSE MODEL O / LOGITECH G305
#11
(09-11-2019, 03:21 PM)Amok napisał(a): Biała matowa nie powinna być szybko żółta, sproobj może właśnie taka dm1 fps i będzie spoko

nie chciałbym brać myszki/oddawać/brać następną/oddawać bo się w końcu salon xkom delikatnie mówiąc zdenerwuje :D Chyba że będę zamawiał na inne osoby. Także polatam jeszcze po forach robiąc research i może coś się wybierze :/
Odpowiedz
#12
To zamów dmke gdzie indziej przez neta morele albo coś
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
(09-11-2019, 04:45 PM)Amok napisał(a): To zamów dmke gdzie indziej przez neta morele albo coś

Tylko że zamawiając sobie w xkomie robię odbiór w salonie i zawsze te 20. Złoty w kieszeni w przypadku zwrotu XD
Odpowiedz
#14
Niestety, matowa DM1 FPS w wersji białej, zżółknie z czasem, jeżeli dotyczy Cię problem potliwych dłoni.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#15
(09-12-2019, 02:57 PM)XeXu napisał(a): Niestety, matowa DM1 FPS w wersji białej, żółknie z czasem jeżeli dotyczy Cię problem potliwych dłoni.

nie mogę pojąć czemu nie zrobili czarnego matu. To jakies inne propozycje? Kształt Senseia + Waga glorious'a, istnieje coś takiego? Może engame xm1? tylko wygląda jak myszka za stówkę max i kabel nie w oplocie ale gotów jestem iść na ustępstwa, żeby znaleźć wagę i kształt zbliżony do ss
Odpowiedz
#16
Możesz spróbować, czegoś się o niej dowiemy hehe
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
(09-12-2019, 06:59 PM)Amok napisał(a): Możesz spróbować, czegoś się o niej dowiemy hehe

Nie lubie być królikiem doświadczalnym :D
Odpowiedz
#18
Masz 14 dni na zwrot. Nic nie tracisz
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
(09-13-2019, 12:37 PM)Amok napisał(a): Masz 14 dni na zwrot. Nic nie tracisz

Wlicz ewentualny koszt dostawy / zwrotu jeśli nie wezmę tego z xkomu. Dałem sobie czas do środy na przyzwyczajenie do gloriouse”a a jak nie to pewnie tak zrobię.
Odpowiedz
#20
Mam DM1 PRO S na sprzedaż za śmieszną kwotę jak byś chciał przetestować czy ci będzie odpowiadać.
Sensor ma 3360, a FPS 3389 ale różnic nie odczujesz. Jedyne co je różni to gorszy przewód w PRO S- sztywniejszy. Za 50zł mogę oddać. (Allegro)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.