• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka mysz po KP Owl-Eye(2017)?
#1
Cześć, prawie dwa lata temu przyszedłem tutaj po pomoc i ją dostałem. Założyłem wtedy ten temat i doradziliście mi zakup świetnej myszki. Niestety, ale zaczęła mi ona się psuć, lewy przycisk myszy zaczął przerywać i podwójnie klikać. Postanowiłem znowu się zwrócić tutaj z prośbą o pomoc w wyborze myszy, ta naprawdę bardzo mi się podoba i jeżeli nie ma lepszego modelu to znowu postawię na Kone Pure Owl-Eye (2017). 


● jaką obecnie myszkę używasz: Kone Pure Owl-Eye (2017)
● jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
● czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): sensitivity 2 (niska)
● czułość w Windows: 6/11
● czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): ---
● ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 60 cm
● w co grasz (podaj tytuły gier): najwięcej i najczęściej w CS:GO, a potem to różnie GTA V, PUBG, jakieś RPG
● jaką masz obecnie podkładkę: Asus ROG Sheath / Dream Machines Pad XXL (używam na zmianę)
● ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): boczne mam zbindowane do ts'a 
● twój budżet: 300 złotych 
● jaki chwyt stosujesz: Claw Grip
● jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
● jesteś lewo czy prawo ręczny/a? : Prawo
● jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 21 cm
● jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? : 2,1 cm
● czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
● czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Za bardzo nie wiem co napisać, w sterownikach myszy i tak zmienię na 400 DPI
● co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Lewy przycisk myszy traci swoją żywotność, tzn. czasami pojedyncze kliknięcie działa, jakbym kliknął podwójnie. Mam problem również gdy go przytrzymuję, mianowicie gdy próbuje rozpędzić full auto, to mi przerywa, tak jakbym odpuścił przytrzymanie myszki. 
● czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Jeżeli będzie tania i bezpieczna przesyłka to nie musi
● uwagi (np. co do wyglądu myszki): Prosta, ładna, dopasowana pod mój styl i rękę. 
Odpowiedz
#2
Rozpatrzyłbym wątek zakupu nowych mikro-przełączników:
> https://bit.ly/30DllDq

Co do potencjalnych możliwości, postaram się przedstawić je w wolnej chwili.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Jak coś, to się polecam. Mam na zbyciu wszystkie rodzaje huano.
Odpowiedz
#4
idz do punktu naprawy rtv i Ci przelutują switche, zamów sobie te same przełaczniki Omrona co są od nowości i będzie bez różnicy ,z ali express zamawiasz ślizgacze tiger gaming za pare dolków, bo musisz je odkleić, żeby rozkręcić myszkę
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#5
Mieszkam w małym mieście i może być problem znaleźć kogoś takiego, ale poszukam, jak nie znajdę to spróbuję sam to zrobić. A wracając jeszcze do zakupu nowej myszki, jest coś podobnego i równie ciekawego, a i zarazem lepszego od tej co obecnie posiadam?
Odpowiedz
#6
Ciężka sprawa. Sam mam Kone Pure i ciężko o alternatywę, a szukam czegoś minimalnie większego. Jest niby logitech g pro wireless ale 550 zł i ma kilka nieakceptowalnych wad ze strony technicznej.

Jak lubisz tą mysz to zostaw.

Ślizgaczy nie trzeba wymieniać. Wystarczy podgrzać suszarką i podwadzać czymś ostrym. Wracają na mysz w takim samym stanie jak były.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.