• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genesis M12 Steel vs M12
#1
Cześć. Ostatnio znalazłem się przypadkowo w pewnej sieci sklepów "nie dla idiotów" i wpadła mi w oko podkładka M12 na wystawie. Była tam zarówno w wersji normalnej - Midi, jak i z grafiką - Steel. Z racji, że leżała akurat na niej "moja" G102, postanowiłem zobaczyć jak się porusza i... wydaje mi się, że na wersji z grafiką mysz chodziła bardziej gładko. Generalnie feeling był przyjemniejszy. I tak się zastanawiam, bo nigdzie nie wyczytałem w Internecie - czy są różnice między M12 z grafiką, a bez? Czy może to już nieco wytarta M12 "czysta" była? U znajomego porównywałem nową M12 Midi vs A4Tech X7 i przyznam, że drastycznej różnicy nie widziałem, ale znowu M12 Midi vs M12 Steel w sklepie bardzo na plus dla wersji Steel.
Z jakimi Wy mieliście do czynienia? Ciekawi mnie czy też wersja Fire podziela feeling Steel, bo tam na oko wydaje się grafika inaczej naniesiona (jednak widziałem Fire tylko na zdjęciach).
Odpowiedz
#2
nie ma żadnej różnicy między M12 z grafiką, a bez grafiki. Na obu chodzi tak samo
Odpowiedz
#3
Dokonałem oględzin raz jeszcze i ponownie stwierdziłem różnice. Krótko mówiąc: M12 Steel - szybsza, lepsza gładkość ruchu, gorsza kontrola; M12 - analogicznie, wolniejsza, gorsza gładkość ruchu, lepsza kontrola.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.