• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPRZEDAM> G_WOLVES SKOLL, ZOWIE EC2-B, SS RIVAL 310, SS RIVAL 300
#1
Witam, na sprzedaż myszki jak w tytule.

1) G-WOLVES SKOLL kilku dniowa jak nówka zmienione ślizgacze na lepsze + gratis jeszcze jeden komplet.
Bardzo dobra mysz, dla mnie trochę za wysoka, ale jak ktoś lubi EC1 czy EC2 to ta też mu przypadnie.
Wyszła mnie 300zł z przesyłką, wiadomo że jest duży hype na nią chociaż chyba nie u nas :]

Chciałbym za nią 220zł, możliwe allegro.


2)Zowie EC2-B kupiona na testy jakiś czas temu też nie przypadła trochę "wąska" jak dla mnie, leży i się kurzy, stan idealny, nie ma bolączek typu piszczenie, o których czytałem.  120zł

3)Steelseries Rival 310 jeszcze na gwarancji do września, miała problem z dwuklikiem lpm, wymieniony switch na japońskiego Omrona 50M  - 80zł

4)Steelseries Rival 300 - uszkodzona, tzn. działa po podłączeniu ale raz na jakiś czas rozłącza, do wymiany przewód, lekko gumy wytarte w miejscu kciuka - standard przy tym modelu. 30zł

Chętnie się powymieniam na jakieś inne modele, których jeszcze nie testowałem :P

https://allegro.pl/uzytkownik/Bartekj36?...i-1-1-0619
Odpowiedz
#2
Priv napisałem
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.