• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wyprzedaż u flipera
#1
Witam.

Ogólnie sprawa jest prosta. Robię porządki w domu, potrzebuje na szybko się pozbyć rzeczy i ogarnąć trochę kasy - mam na sprzedaż kilka rzeczy w dobrych cenach. Do większości gratisy użyteczne do sprzedawanej rzeczy w cenie. Jeśli coś jeszcze znajdę do zestawu jako prezent niespodzianka (: 
Wszystkie rzeczy są w stanie bardzo dobrym, używane dosłownie doraźnie (chyba, że w opisie jest inaczej).

Na zdjęciach nie ma pokazanych pudełek i akcesoriów (w opisie jest to co ma w zestawie) dla zainteresowanych mogę dorzucić zdjęcia wszystkiego - trochę rzeczy mam w piwnicy. 

Kto pierwszy ten lepszy.

STAN "-BDB" oznacza lekkie ślady użytkowania i pełną funkcjonalność. 
STAN "DOBRY" oznacza zauważalne ślady użytkowania i pełną funkcjonalność.

Mogę wrzucić na allegro doliczając 8% ceny. Możliwość odbioru osobistego w Krakowie. Ceny są atrakcyjne, ale jak weźmiesz kilka rzeczy to wrzucę przesyłkę gratis lub lekki upust przy odbiorze osobistym.

Klawiatura Logitech G410 / FULL BOX / używana 2 miesiące  - full mechanik, TKL, romer-g : STAN BDB- / Kupiona jakieś pół roku temu na allegro jako refurb, układ z krótkim lewym shiftem i pionowym enterem. Enter i spacja trochę głośniejsza od reszty przycisków - 99zł
Myszka Roccat Kone AIMO / FULL BOX / używana 3 tygodnie / kupiona pod koniec lipca 2019 - STAN BDB / nie przypadła mi do gustu ergonomia / paragon gwarancja mediamarkt 24msc - 180zł GRATIS BUNGEE KROM
Słuchawki Fiio F3 / FULL BOX / używane kilka razy / kupione 30 maja 2019 - STAN BDB / leżą nieużywane od 2 miesięcy / paragon gwarancja 24msc - 70zł GRATIS DWIE PARY MIĘKKICH NAUSZNIKÓW
Słuchawki Motorola Pulse Escape Wireless / używane kilkadziesiąt razy / dostałem jako prezent /  STAN -BDB / leżą nieużywane od 2 miesięcy / brak paragonu - 70zł
Słuchawki USB-C od OPPO X10 ZOOM / TYLKO SŁUCHAWKI / używane dwa razy, praktycznie niedostępne w polsce / STAN BDB / BRAK PARAGONU 50zł GRATIS PARA MIĘKKICH NAUSZNIKÓW
Oryginalne ETUI od OPPO X10 ZOOM / TYLKO ETUI / używane przez około dwa tygodnie na telefonie / STAN -BDB 50zł / BRAK PARAGONU
Klawiatura z touchpadem Logitech K400 PLUS / FULL BOX / używane kilkukrotnie / STAN -BDB / 70zł / kupiona w tym roku temu w RTV EURO AGD / PARAGON 
Chińska opaska sportowa (band) - coś na wzór xiaomi mi band 2, ładowanie USB / używana dwa miesiące, do sparowania z aplikacją na smartfonie / STAN -BDB / 40zł
Pad Logitech F710 / PAD + NADAJNIK / STAN -BDB / używany kilka razy / Kupiony w xkom w 2019 roku / 80zł / PARAGON
[UNIKAT] Myszka Logitech G400S / MYSZKA / STAN DOBRY używana 2 miesiące, full sprawna - widać ślady użytkowania. Wymienione ślizgacze na mniejsze od corepad g pro wireless / Kupiona w maju 2018 roku / 50zł / BRAK PARAGONU
[UNIKAT] Myszka Cougar Surpassion / FULL BOX / STAN -BDB używana kilka razy, full sprawna - wymienione ślizgacze na mniejsze / Kupiona w 2018 roku / 80zł / BRAK PARAGONU

Filtr węglowy do oczyszczacza powietrza philips AC4123 / po 3 miesiącach ogarnąłem, że kupiłem filtr do złego oczyszczacza /  nowy, brak paragonu - 70zł 
Hantla z czterema obciążnikami każdy po 2.5kg / używana kilkanaście razy / STAN BDB - 50zł
Gryf do treningu - używany kilkanaście z małymi obciążeniami (maksymalnie dopuszczalne obciążenie 100kg jak dobrze pamiętam), masywny z blokadami na ciężary - 80zł


[Obrazek: MyliRM8.jpg]
[Obrazek: Xse1kRo.jpg]
[Obrazek: jSY1eCj.jpg]
[Obrazek: GkHJqH7.jpg]
Odpowiedz
#2
DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA DO 100ZŁ DAJE PODKŁADKI WARTE >50zł
DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA OD 100ZŁ DAJE PODKŁADKI WARTE <50ZŁ

DO ROCCAT KONE AIMO PODKŁADKA + BUNGEE KROM

COUGAR, XTRFY, COOLERMASTER, FNATIC - DO WYBORU DLA KUPUJĄCEGO
Odpowiedz
#3
https://allegro.pl/uzytkownik/Mr_Sunshin...i-1-5-0619
Odpowiedz
#4
(08-18-2019, 04:46 PM)fliperpl napisał(a): https://allegro.pl/uzytkownik/Mr_Sunshin...i-1-5-0619
Witam, i jak tam? zeszło wszystko? Bo link już nie działa...
Mnie interesuje ta klawiatura: https://i.imgur.com/jSY1eCj.jpg
w jakim jest stanie?
Jeśli potrzebujesz pieniędzy, to polecam wyszukać sobie najlepsze pożyczki: https://fin32.com/
Może to lepsze opcja niż sprzedawanie sprzętu po zaniżonej wartości. 
Taką klawiaturę bym kupił, jeśli jeszcze jest, czy cena do negocjacji ewentualnej?
Odpowiedz
#5
sprzedane
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.