• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka podobna do Gigabyte M6900
#1
Cześć,

Z racji że w mojej myszce padł środkowy przycisk (klikanie rolką), a dość często tego klawisza potrzebuję, to rozglądam się za czymś nowym. M6900 bardzo mi odpowiadała, ale że teraz jest droższa niż jak ją kupowałem parę lat temu, plus trochę przeszkadzała mi interpolacja na najwyższej częstotliwości, to pomyślałem że rozejrzę się za czymś innym. Ogólnie myszki potrzebuję przede wszystkim do pracy z różnymi programami, między innymi do modelowania 3D, dlatego nie przeszkadza mi np negatywna akceleracja przy dużych prędkościach, czy inne problemy związane typowo z graniem.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Gigabyte M6900
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200 (max)
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): wysoka
  • jaką masz obecnie podkładkę: A4Tech x7
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): lewy, prawy, środkowy, dwa boczne, czasem też boczne przyciski w rolce (dobrze żeby w nowej myszce też były), przyciski od zmiany dpi (właściwie wystarczy coś w stylu wysokie - niskie)
  • twój budżet: 150zł
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: zależy mi na opcji niskiego dpi, w M6900 to było 400dpi oraz wysokiego (przynajmniej 1600dpi)
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: w miarę możliwości chciałbym się pozbyć interpolacji przy dpi rzędu 3200
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): jeśli chodzi o wygląd, to nie musi mieć rgb ani niczego w tym stylu, za to dobrze żeby myszka była spora.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Myszka podobna do Gigabyte M6900 - mily20001 - 08-14-2019, 11:41 PM
RE: Myszka podobna do Gigabyte M6900 - Hya - 08-18-2019, 03:36 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.