• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki OWARTE do 200 zł
#1
Witam, poszukuje słuchawek do CS:GO z dobrą wentylacją uszów do karty ALC1220.
Myślałem nad SoMiC V2 albo kupieniem karty dźwiekowej.
Teraz posiadam SP HD668B.
Odpowiedz
#2
668b grają jaśniej, a somic V2 równiej. Czyli w tych pierwszych doświadczysz mniej basu z bardziej szkieletowym brzmieniem(co w grach FPS nie jest zła opcją) ale trzeba mieć na oku jakość komponentów z jakich zostały wykonane. Te drugie grają bardziej naturalniej ale są cięższe(ale wygodne)

Obie opcję są dobre.
Odpowiedz
#3
Czyli rozumiem lepiej zainwestować w kartę dźwiękową (chodzi o pozycjonowanie i też lepiej to wyjdzie dla Edifier 1280T) ?
Odpowiedz
#4
Lepsze źródło zawsze poprawia separację kanałów. Zacznij ok kupna słuchawek, potem ewentualnie dokup kartę dźwiękową. Co do głośników, nie wiem nie korzystam.
Odpowiedz
#5
@FreeQ a czyli rozumiem że SoMic v2 pierw kupić i będzie lepsze niź te co teraz posiadam 668B a potem kupić nawet jakąś używkę Creative xblaster za 50zł? Bo wg jeszcze myślałem nad Beyerdynamic DTX910 co o tym powiesz?
Odpowiedz
#6
Nie znam, natomiast to co obecnie masz jest świetnym budżetowym rozwiązaniem do gier dodatkowo spokojnie mogą konkurować z droższymi słuchawkami.

Tak się składa że recenzję obu masz tu na stronie :). Będą też chyba na audiofanatyku. Możesz też po prostu dokupić do obecnych źródło. Ostatnio do 668B znajomemu polecilem dragonfly black i byl mega pozytywnie zaskoczony, tyle że to DAC, nie wiem jak się sprawdzi z głośnikami :).
Odpowiedz
#7
Kupiłem SoMiC v2 i Xonar AE. Napisze jak wrażenia potem :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.