• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: DM1 Pro
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): domyślna 
  • czułość w Windows: domyślna
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Apex, LoL, cod, hoi4, warthunder
  • jaką masz obecnie podkładkę: DM Pad
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):5, boczne z lewej strony sztuk dwie
  • twój budżet: bez ograniczeń 
  • jaki chwyt stosujesz: coś pomiędzy palm a claw, wrzucę zdjęcie jak mi się uda
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: W starym g700 miałem 3400-3500 i chyba było idealnie, czasami nawet więcej. DM mnie tu ogranicza w dodatku psuje się scroll. Od samego początku kształt mi trochę nie pasował, myślałem że się przyzwyczaję ale było tylko "okej".
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):

Dobór podkładki
Jak będzie trzeba to i podkładkę zmienię.

Co do myszy to warto bezprzewodowe? 
Historia moich myszek to Razer Lachesis kupiony w ciemno jak byłem "gówniakiem" i z tego co pamiętam nawet mi pasował do póki nie padł scroll. Następna to stary logi g700 ogólnie była super ale do FPS to średnia mysz no i jak już siedziałem kilka h to coś mi zaczynało w wygodzie nie pasować. Z tego co pamiętam to deathadder mi mocno nie siadł. Z doświadczeń to chyba tyle, może się przyda.

[img=//www91.zippyshare.com/thumb/XSWyNW83/file.html][/img]

[img=//www91.zippyshare.com/thumb/lJaJguQp/file.html][/img]

[/url][url=https://www91.zippyshare.com/v/lJaJguQp/file.html]
Odpowiedz
#2
Sporo nowych myszy bezprzewodowych ma opóźnienia takie same lub podobne jak przewodowe. Tylko są droższe.

Czyli kształt g700 ci bardziej pasował niż DM1? Co ci nie pasowało w kształcie DM1? Jak możesz to sprawdź w jakimś markecie, często mają g403, g603, g703. Kształt jest trochę podobny do g700.
Odpowiedz
#3
Hej.

"Co do myszy to warto bezprzewodowe?"
Jak najbardziej, optowałbym za przodującymi myszami Logitecha tej kategorii, acz żadna z nich nie dzierży pożądanych rozmiarów, wyłomem jest paskudnie kosztowna G502 Hero Wireless.
Truchleję myślą o G403 - zalecałbym organoleptyczne sprawdzenie, odnoszę wrażenie, iż będzie o krztynę za krótka.

Rival 600
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-600/

Awantaż Rivala 650 - bezprzewodowość.
> http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...rival-650/
Mysz waży kujące 121 gramów, Steelseries okupiło zaimplementowanie TM3 (PMW3360) pod postacią bezprzewodową, właśnie wagą - zważając na pobór energii wspomnianego, by eksploatacja nie była pełna przywar, zastosowany musiał zostać ciężkawy akumulator.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#4
Czytając posty xexu muszę chyba tłumacz polowe wyrazów i czuje się głupio xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Dzięki za odpowiedź, wydaję mi się, że DM1 jest ciut za małym gryzoniem i jego kształt nie jest dla mnie idealny. Jak znajdę to obmacam wymienione Logitechy ale chyba bardziej zainteresował mnie ten Rival 600 lub 650, szczerze to nie wiem czy 121g to dużo czy nie

Jakie są różnice pomiędzy Logitech G Pro Wireless a G502 Lightspeed Hero?
Odpowiedz
#6
(08-11-2019, 12:01 AM)bondii napisał(a): Jakie są różnice pomiędzy Logitech G Pro Wireless a G502 Lightspeed Hero?

Kształt i ilość przycisków.
Jeśli chcesz coś o kształcie podobnym do Gpro wireless ale większym to może zwróć uwage na G903 hero. Z tego pamietam to 903 ma 131mm a G pro wireles 125mm długosci. Jak to wygląda z szerokoscią i wysokoscią to juz nie pamietam. Na pewno bedzie cięższa wiec moze nie pasowac wagowo
Odpowiedz
#7
Wszystkie to logitechy za małe a kształt 903 mi mocno nie siadł :D
Odpowiedz
#8
Mało która mysz ci pasuje.
A tak to z dużych myszy to może Zowie Za 11(nie jest szeroka, ale ma garb z tyłu i wydaje się spora), Intellimouse Pro trochę dłuższa od Deathaddera, ale jak Deathadder nie podpadł to raczej nie będzie pasować.
DM2 ma trochę odmienny kształt.
Roccat Kone EMP też jest spora.
Chyba nie ma większych myszek.
Pisząc o DM1.
Co masz na myśli, że za mała?
Chcesz dłuższej myszki, szerszej czy wyższej?
Może problem leży w chwycie a nie w myszy.
Odpowiedz
#9
A może spróbuj zowie ec1-a/b divina jest spora a kształt ma bardzo przyjazny :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#10
Dopuść Rivala 600, jest to naprawdę selektywnie wykonana mysz, w wąskim gronie pokaźnych klikaczy.
Mikro-przełączniki przycisków głównych, zostały najprawdopodobniej wykonane przez TTC, zapewniają nader dobry klik.
Podwaliną scrolla, jest enkoder ALPS - pysznią się najbogatszą estymą wśród "scrollwheeli".
Prozaiczny, klasyczny gumowy przewód, jest niespodziewanie giętki, jest to nieoceniony walor myszy - niewiele modeli posiada przyzwoity fabryczny kabel.
Mysz otulona jest gumowym "coatingiem" - lapidarnie i wysoce stronniczo ujmując, jest to kapitalna powłoka, którą chciałbym mieć na absolutnie każdej myszy.

Cucę przed gamą Zowie - uważam je za myszy nieintratne, pełne skaz.
Nade wszystko, plugawy "scrollwheel" - optyczny enkoder sprezentował mi czystą abominację, nie zarekomendowałbym go nikomu.
Przyciski główne skwapliwie ramoleją, trzyletnie; FK1, ZA13, dysponują okropnie ślamazarnymi i chybotliwymi przyciskami, wynikającymi  z braku separacji od obudowy.
Finalizujące powłokę polerowane tworzywo modeli Divina, może koszmarnie uintensywniać potliwość.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.