• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa mysz
#11
Wiesz są rzeczy ważne i ważniejsze dla mnie np liczy się kształt oraz pokrycie. Później przyciski ślizgacze i inne bzdety. A w tym zowie u mnie jest ciagle numer 1 a wiele myszek przerabiałem. W ec1-a jest bardzo fajny couting, dla mnie do fps rolka z za12 jest idealna, kwestia przyzwyczajeni w necie, a divine można zmatowić i wychodzi to całkiem fajnie
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#12
Kontury to kwestia zupełnie subiektywna, dla mnie kształt serii "EC", jest brukowy - zupełnie nie jestem rozpieszczony linią IE-alike.
Nie widzę w Zowie ani jednej cechy, która usprawiedliwia tak potworną kwotę, a użytkowałem zarówno EC1-A, jak i FK1 czy ZA13.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
To prawda aczkolwiek ja zowie nie kupuje nowych i wgl uważam ze wszystkie te myszki powinny kosztować max 230zl i to jest Kwota racjonalna do wydania na gryzonia.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
W DM1 najbardziej mi chyba przeszkadza to, że czasami czuję dyskomfort bo źle układa mi się palec serdeczny i mały, mogłaby być bardziej wyprofilowana, może ciut szersza, ogólnie jest ok ale czuję, że może być lepiej.

Wezmę w ciemno tego Rivala, najwyżej zwrócę ale dalej zastanawiam się czy nie pokusić się o wireless tylko ta waga. DM1 mogłaby być ciut cięższa ale 121g może okazac się przesadą. Stara g700 faktycznie była za ciężka. A jest ktoś w stanie porównać kabel w DM1 do kabla w Rival 600 tzn. czy jest giętszy w rivalu?
Odpowiedz
#15
Naturalnie, koszula - oplot, ogranicza gibkość, jednakowoż przyznać muszę, iż przewód w DM1 Pro jest naprawdę przyzwoity.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.