• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór podkładki pod mysz
#1
Witam, mam zagwozdke nad zakupem nowej podkładki pod mysz. Głównie gram w rpg i mmo, bardzo rzadko w fps, choć w równym stopniu używam kompa do pracy i projektów na studia.
  • jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze): 
  • Razer naga trinity
  • jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? 
  • Asus strix
  • chcesz plastikową, aluminiową szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej)
  • Materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował: 
  • 450x400, ewentualnie, niestandardowe, trochę mniejszy/większy też będzie ok
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
  • Nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*:
  • Jw. Proszę o pomoc w doborze, nie wiem czy bardziej potrzebny mi speed czy Control?? Zależy mi na precyzji i czuciu
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
  • Tak
  • maksymalna cena za podkładkę?
  • 150zł
  • uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.)
  • Rozważałem już jedną z  tych Corsair mm350, Hyperx fury X, SteelSeries QcKHeavy, DM Pad L lub Zowie G-TF Rough
Z góry dziękuję za pomoc
Odpowiedz
#2
szczerze to na twoim miejscu sugerowałbym się w głównym stopniu ceną. Imo to weź DM Pad L i da Ci to dobry odnośnik na ewentualne zmiany na przyszłość, a wydaje mi się, że do tego co potrzebujesz starczy w 100%
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.