• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SPC gear gk550 omnis kailh red
#1
Potrzebne mi są nowe keycapsy z PBT. Może być ebay, aliexpres, amazon. Nie szukałem za bardzo info na temat pbt i nie wiem jakie firmy są dobre w różnych przedziałach cenowych. ABS to śliski syf XD. Kolor raczej mniej ważny. Chciałbym kupić coś porządnego, no chyba, że w miarę tanio można coś dobrać, ale z doświadczenia wiem, że może być z tym różnie xd.
Edit: takie beda pasowac?
https://www.amazon.com/Doubleshot-Non-Ba...way&sr=8-3
https://www.amazon.com/Pudding-Doublesho...way&sr=8-4
https://www.ebay.pl/itm/New-Pudding-Keyc...3zOh6TNXqA a tu hyperx https://www.amazon.com/HyperX-Double-Sho...XH4HFVRYZR
Odpowiedz
#2
Hej.

Niszowy zbiór "keycapsów" ultra-tanich, sprezentuje naprawdę podobną jakość wykonania, fundamentalną składową elekcji, powinno być oczywiście kryterium "double-shot" - wyplewi to nieżywotne procesy nałożenia fontu, tym samym uwalniając Cię od fabrycznych skaz niestarannie nałożonej czcionki.
Zalecić mógłbym odlewy NPKC, klawisze typu "Pudding" brandowane logiem HyperX, są dostępne w Polsce - należałoby przemyśleć nabycie właśnie z rodzimego źródła.
Спутник
Odpowiedz
#3
Dzięki. Wezmę HyperX z polszy. Za 2 t. napisze jak się sprawują. Najwyżej potem zamówię jakieś NPKC. Nie są w cenie samochodu więc można przebierać XD.

I już po teście csgo. W porównaniu do ABS to niebo a ziemia. Przyszły bez wad.

Teraz przeczytałem w innym temacie o reklamacji keycapsów od tej firmy. No cóż na razie zostanę z tym co mam. I tak duży postęp. Potem kupię jakiś zestawik z tej firmy co polecasz.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.