• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIGHTOWL vs NIGHTHAWK
#11
Wiem wiem, ale w zasadzie w K702 nie brakuje mi niczego prócz basu, więc K702 zdają się być najrozsądniejszym wyborem, po prostu są pewniakiem, może sowy też przetestuję, się zobaczy, dzięki wielkie za pomoc ^^
W piątek wyjeżdżam na wakację, jak wrócę mogę sprzedać MSRki, tylko obracając lewą słuchawkę skrzypią, pewnie można to na gwarancję dać w razie czego, ale idk, mi to nie przeszkadzało.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#12
Plaskik, normalne :). Daj znaka na PW jak coś :).
Odpowiedz
#13
Pojawiła się nowa okoliczność, otóż będę się w najbliższym czasie przeprowadzał i zapewne będę potrzebował słuchawek zamkniętych. Więc co, nocne sowy czy polecasz coś innego? W zasadzie możesz zaproponować jakiekolwiek połączenie, nawet z innym DACem w poprzedniej cenie co poprzednio, czyli policzmy jakbym miał 2k licząc cenę za nowy sprzęt ^^
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#14
Szczerze. Soundmagic HP151 do tego niech będzie DragonFly Red i cacy. Fajne granie, scena 3d. Ale ty chyba masz K550, jak do gier nie wiem czy jest sens brnąć dalej :).
Odpowiedz
#15
Mam K550, ale uszy bolą jak długo siedzę, zapomniałem o tym wspomnieć. Prawdopodobnie kwestia wielkości nausznic. 
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#16
Hmmm to tu może być problem :). DT770 mają głębokie nausznice. No i ponoć ludzie chwala ATH A550Z i A990Z. Ale nie bawiłem się tymi modelami. W droższe zamknięte nawet nie zagladalem :).
Odpowiedz
#17
Zrobiłem rozeznanie w miejscu gdzie będę mieszkał, wychodzi na to że raczej dam radę w otwartych, więc biorę to co miałem brać, tylko pytanie. Mówiłeś, że XD05 gra w niższej klasie od DFR, jest to jakaś duża różnica? Jeżeli tak, to czy xd05 na pewno będzie dobrym wyborem? 
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#18
Więc sytuacja wygląda tak, kupiłem sobie Nightowle, na początku byłem mocno zszokowany, grają zdecydowanie inaczej, po czasie zaczęło mi się podobać i sobie z nich teraz korzystam, lecz na starym Dragonfly Blacku, jakoś wyszło że go nie zamieniłem i teraz pytanie - co by się tak do 1000zł dobrze wkomponowało do tych Owlów? Po prostu Dragfonfly Red/Cobalt, czy jest coś innego ciekawego co by się ładnie wpasowało?
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#19
Z tego co wiem Red dobrze zgrywal się z zamknięta wersja sów a Black z otwartą. Ale nie wiem jak bedzie odwrotnie :D. Ogólnie to Red gra jaśniej bardziej detalicznie, black gra ciemniej bardziej muzykalnie :). I szczerze z jaśniej grających DAC do 1000zl nic lepszego niż Red nie znajdziesz. Spotkałem się z opiniami że ludzie bardziej sobie chwalą prezentację dźwięku na Redzie niż Aune X1S.

Jak chcesz Reda i możesz poczekać to ja będę możliwe że sprzedawać. Czekam tylko aż pojawi się receznzja na kropka.audio FiiO K5 pro a na audiofanatyku iFi nano iDSD black. Możliwe bo nie wiem co powiedzą recenzję :D. A szukam czegoś małego bardziej mobilnego do biura :D. Póki co z tych przenośnych nic poza czerwoną ważką nie znalazłem :).

Co do samego pytania to nie wiem. Zapytaj może na audiofanatyku.

Nowa niebieska ważka jest reklamowana jako naturalna. Czyli niby bardziej audiofilska nie będzie ingerować w brzmienie tylko trzymac pasma "za pysk" ale jak wyjdzie... Trzeba czekać na jakieś recenzję :).

Edit: zaraz kupiłeś w koncu otwarte czy zamknięte?
Odpowiedz
#20
Nightowle - zamknięte, gdybym zdecydował się na otwarte słuchawki pewnie bym poszedł jednak w te K7XXy, ale taka decyzja zapadła i w sumie nie żałuję, podobają mi się :D
Jeżeli będziesz sprzedawał DF Reda to odzywaj się PW ;)
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.