• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie ślizgacze (do wycinania)
#4
W niektórych myszkach jak są takie wypustki na ślizgacz to wystarczy to zetrzeć, np papierem ściernym.
Jak masz zapasowe to nic nie szkodzi spróbować.
Ślizgacze z zaokrąglonymi krawędziami powinny poprawić płynność.

Tutaj opis gladkosc, feedback. Nie wiem czy jest sens to odróżniać. Ze strony o podkładkach.

"Następnie należy spojrzeć na "Grip" i "Gładkość ruchu" są to bardzo zależne od siebie wartości. Mniej więcej, im łatwiej zatrzymać myszkę (Grip) z szybkiego ruchu tym gładkość ruchu będzie niższa. To oznacza, że podkładka musi dawać opór (im większy tym wzrośnie grip), aby móc łatwiej wyczuć moment w którym chcemy ją zatrzymać.
"Feedback" - jest to o tyle ważny element, gdyż podczas gry podkładka powinna zapewniać niejako pewne, ciągłe wyczucie miejsca w którym trzymamy i poruszamy myszką. Każdy ruch musi być dobrze wyczuwalny, co przekłada się na większą kontrolę kursora w grze."

Jak wymiana ślizgaczy nie pomoże to może podkładka po prostu się wytarła, albo trochę zbyt wolna. Albo mysz za ciężka.


Mam Hypeglide i na podkładkach o dużym tarciu np. qck to da się grać, ale na czymś o mniejszym tarciu to dla mnie za są za "szybkie". Ale tak to gładko jak po maśle. Te od intellimouse są mniejsze, ale chyba są jeszcze właśnie takie małe kułeczka, nie jestem pewien.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jakie ślizgacze (do wycinania) - Zares - 08-05-2019, 01:23 PM
RE: Jakie ślizgacze (do wycinania) - pr0l4nd - 08-07-2019, 08:55 PM
RE: Jakie ślizgacze (do wycinania) - Hya - 08-18-2019, 11:18 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.