• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie ślizgacze (do wycinania)
#3
Dzięki za odpowiedź. O ile dobrze pamiętam, to kiedyś miałem Hyperglide'y na Deathadderze i były zbyt szybkie. Mnie zależy jedynie na płynności ruchu, wolałbym by nie były za szybkie, bo z kolei przy flickach na low sensie i dużej wadze myszki (110g) będzie ciężko wyhamować.

Znalazłem taką tabelkę porównawczą (szkoda, że nie ma Hyperglide'ów dla porównania) - http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...do-myszek/ - tylko nie wiem, czym różni się gładkość od feedbacku.

Jeszcze mnie korci odklejenie tych 7-miesięcznych, wyczyszczenie alkoholem i naklejenie tych zapasowych. Te fabryczne po zakupie myszki były w połowie odklejone. Teraz jak patrzę z bliska, to mają nierówną powierzchnię. Jak docisnę, to środek jest ok, ale z kolei bardziej przy krawędziach jest wyżej - środek jest lekko wklęsły. Może przez to nierównomierną powierzchnię są takie cyrki?
Trochę jestem zniesmaczony, bo Test Gear ocenił te ślizgacze na 5/5 i liczyłem, że będą przynajmniej tak dobre jak te z Mionixa (ocenione na 4.5/5).

Asus jest masywny, szeroki. Szkoda, że nie dali tam takich ślizgaczy jak Castor - dwóch dużych grubych, a nie takie nie wiadomo co jak w tym Asusie:

[Obrazek: Claw-Optical-Gaming-Mouse-hardware-boom.com-02.jpg]

Co do wyrównania powierzchni, to masz jakiś pomysł, jak to ogarnąć? Prędzej chyba mniejsze bym montował, jakieś owalne np. Trochę obawiam się o ten pasek na samym dole, jak go nie będzie, to czy mycha mi się nie będzie kołysać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Jakie ślizgacze (do wycinania) - Zares - 08-05-2019, 01:23 PM
RE: Jakie ślizgacze (do wycinania) - Zares - 08-07-2019, 07:06 PM
RE: Jakie ślizgacze (do wycinania) - Hya - 08-18-2019, 11:18 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.