• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska mysz z dobrymi bebechami
#1
Witam, jak w temacie poszukuje myszki, ktora mialaby wysokosc ponizej 3cm [najlepiej 2cm] oraz zeby to nie byla typowa esperanza za 13zł, ktora nadaje sie jedynie do grania w pasjansa[po prostu w miare dobre bebechy]. Dobrze by było jakby miala boczne przyciski [ale to juz tylko wisienka na torcie, bez ktorej jestem w stanie sie obejsc]no i zeby nie kosztowała tyle co magic mouse od apple bo to jakis zart i to nie smieszny.
+dobrze jak by była przewodowa/pół przewodowa






[*]jaką obecnie myszkę używasz:Rival 650W/110

[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:600

[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska

[*]czułość w Windows:niska

[*]czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):nie wiem?

[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):około 15cm?

[*]w co grasz (podaj tytuły gier):CS;BFV/1;Paladins;COD BO IV

[*]jaką masz obecnie podkładkę:jakaś 1,5/1m nateca

[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):4

[*]twój budżet:do250 byłoby ok ale może byc wincy

[*]jaki chwyt stosujesz:cos pomiedzy "palm" a "fing" ale chce calkowicie przejsc na claw bo czuje roznice na +

[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1 2 2

[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a?:prawo

[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): około 17

[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?okolo 1,5

[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?:y

[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:y

[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:wysokość myszki

[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie

[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki):whatever
Odpowiedz
#2
Skoro chcesz przejść na clawgripa to czemu chcesz tak niską mysz? Wyższy profil(tylnej części myszki) daje lepszy punkt oparcia na śródręcze.
Odpowiedz
#3
Wczesniej gralem na esperanzie za 13pln, ktora miala 2 cm wysokosci i gralo mi sie o niebo lepiej niz na asusie m5, ktory jest wyprofilowany tak jak piszesz [pod wyzsza tylna czesc] i kosztuje 10razy wiecej. Tylko ta akceleracja mnie denerwowala i brak jakiejkolwiek precyzji.
Gdybym nie wiedzial o co pytam to bym nie pytal.
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie z płaskich to glorius model o lub dm1 fps , a jak bardziej dupowate to zowie s1/s2

Lub to ale nic o tym nie wiem https://sklep.hard-pc.pl/p10486,mysz-end...mouse.html
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(08-04-2019, 01:01 AM)Amok napisał(a): Jak dla mnie z płaskich to glorius model o lub dm1 fps , a jak bardziej dupowate to zowie s1/s2

Lub to ale nic o tym nie wiem https://sklep.hard-pc.pl/p10486,mysz-end...mouse.html

obie mają ponad 3cm wysokości, myszki tego typu znajde po 2 minutach szukania na byle stronie mediamarkt
szukam czegoś poniżej 3cm!
Odpowiedz
#6
Sprawdź sobie:http://www.test-gear.pl/sensor/
MasterMouse MM520
Odpowiedz
#7
(08-04-2019, 07:24 AM)pr0l4nd napisał(a): Sprawdź sobie:http://www.test-gear.pl/sensor/
MasterMouse MM520

Sprawdzałem ludzie..jeżeli nie znacie odpowiedzi na pytanie to się nie wypowiadajcie...tylko spam robicie a rezultatu 0. Jakby znalezienie takiej myszki byłoby takie proste to bym nie zakładał tematu na forum ...
Odpowiedz
#8
Najprawdopodobniej nie ma żadnej myszy spełniającej twoje kryteria. Najbliżej będzie nadchodzący glorious model "O-", czyli pomniejszony model O, ~32 mm wysokości.
Odpowiedz
#9
no to słabo, a ten glorius bedzie mial 36mm a nie 32.. dodatklowo nie wiem kto odpowiada za ta tabelke ktora mi podeslaliscie ale dane w niej sa kompletnie oderwane od rzeczywistosci jak na przyklad rockcat ktory naprawde ma 37mm wysokosci a nie 30.Poza tym wiekszosc tych myszek jest juz od paru lat niedostepnych w sprzedazy jak razer diamondback z 2015roku
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.