• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa
#21
Pograłem nieco. I szukam zamiennika: biorę pod uwagę Glorious model D , zamówiłem z ciekawości także krux beam. Oraz biorę pod uwagę także logitecha g pro wireless.

Nie pasuje mi : przycisk do zmiany dpi jest bez diody są dwa i ciagle mi się myli. Ale ustawione mam na sztywno dpi wiec to nie problem. Software tez taki sobie jest nie mogę wyłączyć innych dpi np. Irytuje mnie to po pewnym czasie. Aczkolwiek jak nie znajdę nic innego to musi zostać,

Miał ktoś może xtrfy m4? Mało co o niej można znaleźć. Mam nadzieje ze glorious model D to będzie to bo już zamówiłem white matte

DM4 pewnie tez przetestuje ale zobaczymy.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#22
Model D już u mnie ale testy dopiero jutro :D na pierwszy rzut oka to będzie mój nowy main number 1
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#23
Główne super. Rolka wyczuwalne skoki i fajny przycisk na niej. Dużo lepiej niż DM. Mysz trochę wysoka i boczne jakby ciut za wysoko, zwłaszcza, że dużo je używam,, ale to w sumie jedyna wyraźna wada. Wrażliwców może będzie odrobinę irytować siateczka bo ją czuć, ale mi to nie przeszkadza. Poślizg i kabel super.
Odpowiedz
#24
Przyciski lepsze w model D , rolka lepsza w skollu. Ślizgacze lepsze w model D , kabel w sumie nie wiem bo mam bungee oba są super, przyciski boczne lepsze w skollu. Kształt skolla jest bardziej jak ec , model D jest ciutkę inny. RGB skoll ma subtelne model D swieci się jak choineczka co mi się bardzo podoba, oprogramowanie lepsze w gloriousie. No i większa jest model D co dla mnie na plus bo mam większa kontrole na palm niż palmo-claw. W skrócie to tyle , obie myszki są bardzo dobre. Co kto nie wybierze będzie zadowolony. Reszta to już kwestia osobistych preferencji
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.