• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa
#11
Mini offtop!
Zdarzało ci sie w logitech g102 przez przypadek naciskać mysz 4 kiedy robileś szybkie ruchy? Musze przyznac ze ja to robie caly czas co mnie odpycha do tej myszki. Musze kiedyś kupić ec2-a zeby zobaczyc czy kształt mi przypasi i jeśli tak to zapoatrzyć sie w ec2-b
Odpowiedz
#12
Mouse 4 to ten pierwszy boczny tak? Nie zdarzyło mi się ale ostatnio czyściłem cfg i nie mam zbindowanego. No ec2 kupiłem ze względu na kształt, aczkolwiek jak będziesz próbować to wybierz serie divina może będzie już czarna. Jak wyjdzie czarna divina to zmienię pewnie. Scroll jest mega zjebany w porównaniu do wc2-a i mojej za12. Przyciski są spoko, a ślizgacze gość który zamienił zmienił na te od wc2-a i divina, nie wiem jak ale działa i wyglada spoko :D jak dla mnie szkoda ze nie zostawili podświetlanego scrolla, ale obstawiam ze jeszcze kupię ec2-a. Do divina szkoda mi było dopłacać ze względu na ślizgacze i scrolla no i ma pokrycie glossy czego nie lubię.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#13
Gra się całkiem spoko, aczkolwiek scroll mnie irytuje mocno bo do bh używam i trafiła się tanio ec2-a i zamówiłem bo sensor mi pewnie wystarczy a detale są dla mnie ważne, podświetlany scroll tez dla mnie na plus wizualnie. Zobaczymy, możliwe wtedy ze ec2-b na sell to mogę Ci sprzedać spróbujesz sobie kształt :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#14
Zamiast ec2-a przyszła mi ec1-a i o dziwo, gra się zdecydowanie lepiej niż na seri b. Muszę przemyśleć czy zwracać i wymienić na ec2-a bo póki co gra mi się rewelacyjnie wręcz :o
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#15
A powiecie mi czy bardziej w stylu zowie ec1-a jest cougar recvenger S czy cm mm530 czy może jakiś gigabytejak xm300 albo aurrus m3?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#16
Nikt nie pomoże?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#17
Do EC1 rozmiarem i kształtem to raczej pasuje Razer Deathadder i Microsoft Pro Intellimouse. CM MM530 jest mniejsza.
Odpowiedz
#18
Może być mniejsza, grałem 2 lata na za12 i było ok ale z czasem profil wygodniejszy
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#19
ja bym powiedział, że każda inna, revenger jest troche mniejszy ale tez inaczej wyprofilowany to bardziej jak DA mniejszy się wydaje
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#20
ZOWIE EC1-A sprzedana. w miedzy czasie był rival 600 tez sprzedany. A moim top1 jest G WOLVES SKOLL , to jest to czego chciałem. Pozdrawiam jakby ktoś chciał wiedzieć hehe
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.