• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do cs go
#11
Ja tego używam i mi pasuje :).
Odpowiedz
#12
Pytam się bo w internecie jest wersja AUDIOQUEST Dragonfly Red 1.0 USB DAC która kosztuje 694 zł w media expert druga po prostu AUDIOQUEST Dragonfly Red którą można kupić za za 499 zł w tophifi .
Odpowiedz
#13
To to samo :). Dodatkowo TopHiFi jest oficjalnym dystrybutorem tego sprzętu :).
Odpowiedz
#14
Jeżeli natomiast nastawiasz się na słuchawki to takim Ultimate Headset może być ATH AD700X(polecam poczytać o tych sluchawkach do gamingu) minus, konstrukcja otwarta i basu mają jak na lekarstwo. Natomiast są bardzo ostre i cholernie precyzyjne, piekna scena 3D. W Polsce koszt nowych to ponad 700zl co jest akurat kompletnie nieopłacalne z wzgledu na ich konstrukcję(nie jest zła, jest dobra, ale specyficzna) ale usłyszysz z nich każdy szczegół wyraźnie. Wspominam o tym bo widzę że jakis lombard na OLX wystawia je za 350zl https://m.olx.pl/oferta/audiotechnika-at...n=1&page=1 za taką cenę nawet bym sam brał gdyby nie fakt że już nie gram competitive i do gier wystarczy mi to co mam :). Jedna uwaga jakbyś się namyslil wtedy DraginFly Red odpada, będzie z tym DAC za ostro aż może(chociaż jak do gier to nie musi) w uszy kłuć :). Wtedy nawet prodigy Cube bedzie ok :). Chłopaki tu mają recenzję AKG Q701, przeczytaj ja i postaw o oczko wyżej te ATH AD700X i będzie wiadomo z czym masz styczność :).
Odpowiedz
#15
Mnie bardziej interesują słuchawki zamknięte , chyba pozostanę przy isk hd9999
Zastanawiam się nad tym by dokupić do nich AUDIOQUEST Dragonfly Red z sklepu tophifi .
Odpowiedz
#16
Pierw sprawdz razer surround. Nigdy nie jest tak ze DAC diametralnie zmienia brzmienie, on koruguje.
Odpowiedz
#17
Kupiłem dragonfly red i mam pytanie którą wersja sterowników będzie najlepsza najnowsza 1.07 ?
Odpowiedz
#18
Zainstaluj najnowszy soft. To nie daje różnic w brzmieniu. Są to po prostu poprawki.

PS: mam na sprzedaż SoundMagic HP151 konstrukcja zamknieta, grają V-ka z naprawdę dobrą sceną jak na zamknięte. Na bank lepsze od ISK i lepiej sobie radzą niż DT770. Za trochę ponad 300zl. To tak na marginesie :).
Odpowiedz
#19
Jeszcze mam takie pytanie , nie moge nigdzie znalezc ustawienia karty dzwiekowej Equalizer czy jest w ogole taka opcja zebym mogl zmienic podglosnic czy przyciszyć niektore dzwieki

Co do słuchawek to powiem tak mam juz ponad 2 lata isk hd 9999 jeżeli w innych słuchawkach nie będzie zbyt dużej różnicy jesli chodzi o pozycjonowanie w cs go to nie wiem czy jest sens kupować nowe.
Odpowiedz
#20
Nie bedzie. Nawet jak kupisz słuchawki za 2000. Oczywiście jakaś tam subiektywna zawsze będzie. Ale nie odzwierciedla tego nigdy cena :).

Co do eq nie ma ma opcji. Musisz ściągnąć Equalizer APO. Darmowy i bardzo popularny program do zabawy eq. Na necie jest pełno opisów jak używać.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.