• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do cs go
#1
  • jakie obecnie używasz? isk hd 9999
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? nie
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? mógłbym kupic razem z sluchawkami do 1000-1100zl
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) głownie gry + troche muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? pop
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? cs go
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 1000-1100
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dzwiek
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? wole zamkniete ale pol otwarte tez mogły by być
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie wiem
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? mysle ze sluchawki sa dobre ale na integrze nie mogą wpelni sie wykazać
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):
Witam obecnie posiadam słuchawki isk hd 9999 są to niby dobre słuchawki ale mam karte dzw zintegrowaną do tego włączony tryb dolby digital plus w windows 10 i do konca nie jestem zadowolony z dzwieku i chciałbym was sie zapytac  o porade co najlepiej kupic karte dzwiekowa do obecnych słuchawek czy moze cos innego np SteelSeries Arctis Pro + GameDAC wtedy nie musialbym dokupywać karty dzwiekowej
Odpowiedz
#2
a przetestuj razer surround, podobno niektórym pomaga, sęk w tym, że do CS'a za wiele nie wyciśniesz więcej, gra ma kiczowaty silnik dzwiękowy i na dużo nie pozwala. Niemniej karta dźwiękowa by Ci się przydała, pytanie czy chcesz kupić taką do 1000 zł?
Odpowiedz
#3
ISK HD9999 pod CS wystarczy. Wręcz rekomendowane są pod tą grę. Ewolucją mogą być ATH MSR7(na audiofanatyku masz recke) albo Soundmagic HD151(swietna scena jak na zamknięte i naprawdę precyzyjne). Z tym że te różnice jak w ogole będą to bardzo skromne. Nie wiem czy nie lepiej zainwestować w jakieś źródło by poprawić klarownosc. Ale tutaj ponownie, różnica odczuwalna bedzie w głośności, natomiast cała reszta kwestia ucha :). Razer Surround może być spoko opcją :). Polecam chociaż sprawdzić, jest za free.
Odpowiedz
#4
a jaka zewnetrzną karte dzwiekowa polecacie do cs go i sluchawek isk hd9999
Odpowiedz
#5
wcześniej spróbuj razer surround lub ściągnij dolby atmos (jest free trial na 30 dni), bo wydaje mi się, że to Ci w zupełności wystarczy jak to ma być głównie do CSa
Odpowiedz
#6
Ja jednak skladniam sie ku temu by kupic zewn karte dzwiekowa
Jedną już mam na oku konkretnie audiotrak prodigy cube black edition
Odpowiedz
#7
Na audiofanatyku jest recenzja ISK JD9999 jest też tam akapit z czym Pan Jakub łączył te słuchawki możesz poczytać. Problem jest taki że DAC z wejściem mikrofonowym jest jak na lekarstwo. W 95% DAC są tylko z wejściem sluchawkowym co skłania do kupna majka wolnostojącego co nie jest wcale złym rozwiązaniem, sam takiego używam i jest bardzo dobrze. Komunikacha przez VOIP w grze czy TS albo Discord bez problemu. Sam osobiście do gier używam DragonFly Red. Maly DAC ale cholerne dobry(jakiś czas temu kosztował 800zl) ma świetną separację i szczegółowość. Pytanie jaką różnicę usłyszysz ty?
Odpowiedz
#8
Mi głównie chodzi o słyszalność kroków pozycjonowanie w cs go muzyki mało słucham , nie spodziewam się cudów jeśli chodzi o dzwięk ale wiem ze bedzie chociaz troche lepiej niz na integrze
Odpowiedz
#9
No to bedzie lepiej :). Akurat ISK dobrze się skaluja :)
Odpowiedz
#10
AUDIOQUEST Dragonfly Red 1.0 USB DAC to jest dokładnie ta wersja tak ?
Ja póki co się jeszcze zastanowię poczytam rozne opinie :) .
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.