• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Corsair Nightsword
#1
Hej wszystkim.

W ramach poszukiwania pomysłu na kolejną myszkę natrafiłem na nowy produkt Corsaira, który na chwilę pojawił się w przedsprzedaży w kilku polskich sklepach, ale został błyskawicznie usunięty. Corsair Polska nabiera wody w usta, z kolei myszkę już można zamawiać np. na amerykańskim BestBuy za 80 USD. Myszka wygląda tak:

[Obrazek: CH-9306011-EU-3.jpg]

a dokumentację producenta można znaleźć tutaj:
https://files.bbystatic.com/QNUyZb%2FsW8...F3669B.pdf


Moje poszukiwania zakończyły się zakupem Roccat Kone Aimo (po części dzięki sugestii Xexu :) ), ale jestem ciekawy Waszych opinii/oczekiwań. Mycha wygląda na dość dużą, ma w cholerę przycisków, co akurat mnie bardzo pasuje, ale pewnie też będzie dosyć droga, skoro cena w amerykańskim sklepie wynosi ok. 300 zł. Wydaje się, że odświeżają portfolio i stąd nagła epidemia promocji na Corsaira w polskich sklepach. Ostatnio też wypuścili Ironclawa w wersji wireless, który nawet jak dla mnie wygląda ciut dziwacznie.

Czy takie premiery budzą Wasze zainteresowanie podobne do np. nowego gryzonia Glorious?
Odpowiedz
#2
"Czy takie premiery budzą Wasze zainteresowanie podobne do np. nowego gryzonia Glorious?"
Tęgawe kontury i korpulentna waga, zazwyczaj omijają gawiedź graczy, szczególnie tych wychowanych na gatunkowych grach FPS, w których ekspansja lekkich myszy zadomowiła się zupełnie.
Premiery myszy jak Glorious Model O, są zawsze niezmiernie "hype'owane", szczególnie na Reddicie, toteż odbierałbym ogólną sławę premier z dystansem.
Mysz wygląda zupełnie okej i do "casualowych" zastosowań zapewne będzie optymalną możliwością, jednak cena może zatrwożyć.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Corsair to nigdy nie zrobił nawet jednej dobrej myszki , o której warto by wspominać... zawsze albo cieżkie kloce po 150g, albo sensor z takim smoothingiem, że praktyczni nei do grania, albo zwalony soft, albo problemy z jakością, albo z tragiczny kształt ... zawsze coś jest nie tak z ich myszkami. Do tego cena z kosmosu
Odpowiedz
#4
No właśnie Xexu wyłuszczał mi w innym wątku, że Corsairy są strasznie przereklamowane. Punktu odniesienia nie mam, cenowo faktycznie przeginają, podoba mi się za to design, a duża waga przy mojej łapie to małe zmartwienie.
W przypadku tego Nightsworda piszą coś o systemie regulowania środka ciężkości "w locie", ciekaw jestem na ile to marketingowe pierdy, a na ile bajer rzeczywiście zwiększający komfort. Pewnie to pierwsze ;)
Widać, że próbują znaleźć na siebie pomysł, ale jak patrzę na ich asortyment, to jakieś konsekwentnej myśli za tym nie ma.

Co do softu - mam ich klawę z ICUE, na pierwszy rzut oka mało przystępne, ale jak się wgryźć to możliwości oferuje sporo.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.