• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura TKL 350-400 zł
#1
  • twój budżet: 350-400 zł
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna): mechaniczna
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – Cherry MX Brown (50 granie, 50 pisanie)
    czy chcesz podświetlenie? Tak, nie pogardziłbym RGB
    czy chcesz makra? Zupełnie mi nie potrzebne
    czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
    czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak
    czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Tak, taką bym preferował[/color]
    twoje uwagi (wygląd, firma): Obecnie mam Fnatic Gear Rush, ale rozważam powoli zmianę na coś lepszego. Moim ideałem jest TKL z podświetleniem RGB z podpórką pod nadgarstki i na Cherry MX Brown - świetny jest Fnatic miniStreak, szczególnie, że jest bardzo niziutki, ale po pierwsze ciut drogi, po drugie nie wiem, czy na pewno jest to dobra klawiatura, tym bardziej, że recenzowana jest rzadko. 

Odpowiedz
#2
kailhy akceptujesz?
Odpowiedz
#3
Wolę MXy, mam teraz i są idealne.
Odpowiedz
#4
Jest obecnie Ducky Zero na zniżonej kwocie (Ends in: 04H 12M): http://test-gear.pl/forum/showthread.php?tid=3494
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
Widzę, że ta promocja jest powtarzana, ciekawe czy z fullsize będzie tak samo.
Odpowiedz
#6
fnatic nie ma najlepszego dostawcy oemowego, lepiej weź od Cooler Mastera sprawdzone, ale w cenie do 400 zł nie znajdziesz RGB i na cherry MX nowej

czasem mają jeszcze masterkeys pro M sklepy po ok 400 zł, ostatnio widziałem na allegro, ale to już ostatnie sztuki będą
Odpowiedz
#7
Co to dostawca oemowy i jaki wpływ ma na klawiaturę w praktyce? Właściwie to interesują mnie również klawiatury 60%, ale tylko jeśli można na nich jakoś korzystać z F1-F12. Masterkeys Pro M odpada, bo szukam TKLa.
Odpowiedz
#8
Produkt "OEM", został wykonany przez daną manufakturę, która nie posiada do niego praw.
Przykładem może być wspomniany w wątkach wcześniej Razer Blackwidow, którego wykonało iOne według wymagań Razera - tajwańska fabryka, dostarczająca również produktów "ODM".
Razer nie posiada własnej linii produkcyjnej, podobnie jak solidna większość innych firm.

"ODM", jest gotowym produktem, do którego iOne ma pełne prawa i może sprzedawać go pod swoją nazwą, również udostępniając go swoim konsumentom.
Przykładem jest istny hegemon z Shenzen - Motospeed, który zaopatruje i uzupełnia kolosalny segment budżetowy.
Podaż strony internetowej, ukazuje mnogą ilość myszy i klawiatur, w tym model V7, na którym bazuje dobrze znana nam DM2 Comfy.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#9
Bardzo dziękuję za wytłumaczenie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.