• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Waga przez pierwsze 30 min była ciężka do ogarnięcia. Potem już tylko lepiej :). Ogólnie pod claw grip świetna. Główne klawisze mają trochę post-travelu, ale działa to tak że jest kliknięcie i potem używając jeszcze trochę dodatkowej sily można z 1mm jeszcze klawisze docisnąć, tylko jednak trzeba trochę siły w to włożyć. Więc uznaję to jako nieważną rzecz ponieważ podczas grania nie da się tego wyczuć. Czyli takie czepianie się na siłę.

Aune X1S Pro jest podłączony pod kompa gamingowego czyli służy jako DAC do gier jak i muzyki. Ale sam sprzęt stacjonarny mam inny, do muzyki, w innym pokoju :). Co do brzmienia, tak samo jak zwykły X1S może minimalnie bardziej techniczny i scena troszeczkę wypchnięta do przodu. Ale nie wiem czy to nie efekt placebo :). Różnica w "ficzerach" czyli te super-uber formaty w jeszcze wyższej jakości :D. Czyli ten caly pic na wodę, ale ale to teraz modne. Jako że z mp3 store dostałem w tej samej cenie co X1S(bo zamawiałem zwykłego ale nie mieli i w ramach przeprosin) to brałem :).
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - FreeQ - 12-08-2019, 12:31 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.