• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
GPW to taka mysz, że każdy chwyt na niej jest dobry. Sam używałem fingera z lekkim claw i było mega, ale każdy chwyt był dla mnie wygodny przy tej myszy.



Przyszła G703 jakaś wylicytowana na allegro. Sensor nie działa. Coś też zryte z rolką xD

Zdecydowanie nie jest to mysz pod fingera, a takiego bardziej clawa i ewentualnie palma.  Swoje jednak waży, bo 107g, ale G703 Hero 95g, więc by było git. Jednak za nówkę nie dam 330 zł, a używek z sensorem hero brak. Jednak patrząc po specyfikacji, to trzymać powinna bateria tak samo jak w GPW, więc super.

Muszę obadać gdzieś w sklepie jak w G703 normalnie pracuje ta rolka i główne przełączniki. Może faktycznie spróbować G703 hero. Problem jednak z tą myszą jest taki, że strasznie napuchnięta jest jak na swoje wymiary, ale może i bym jej mógł używać.

Zaciekawiły mnie jednak te boki, bo to nie jest gumowany plastik, a po prostu cały gumowy bok. Przyciski boczne bardzo fajne, ale główne lipa, ale to może przez to, że ten sklep mi takiego parcha wysłał :D

Może @XeXu coś się lepiej wypowie w kwestii G703 Hero i co tam w środku gra :P
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 08-28-2019, 06:00 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.