• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Liczyć trzeba oczywiście się z dodatkową opłatą za "shipping" - łącznie 300zł.
Kwota wprawia w ambiwalentne uczucia, na dzień dzisiejszy mamy wiele możliwości w różnych kategoriach cenowych, choćby zaprawdę udaną G102 czy gromadę myszy intratnych i dobrych - KPOE, DM1 FPS, Model O, Rival 310 tudzież G403 - wszystkie orbitujące wokół kwoty 200zł.
Internetowe "Forum Magnum", samo tworzy przeogromną i rozchwytywaną bańkę, nie czekając na rzetelne testy, czasami odnoszę wrażenie, iż ludzie zakupują te myszy po premierach wyłącznie dla samego faktu ich posiadania.
Również wielu osobom, obecne nastawienie po prostu odpowiada - nie spotkałem się z wieloma personami internetowych, populistycznych witryn o peryferiach, którym przeszkadzałaby polityka Zowie, firmy która zrzekła się innowacji już dawno temu czy zwykłego wypunktowania wad, jak mikro-przełącznik Tactile w myszach Logitecha, który jest po prostu pomyłką - naprawdę niewiele się o takich rzeczach mówi.

Obecnie, rzadko zdarza się trafić egzemplarz bez skaz, trzeba być tego świadomym.
Podpiąć można to w zasadzie każdemu producentowi, w szczególności tym bazującym na OEM-ach, jak Dream Machines czy paskudztw spod ręki FinalMouse.

"Kiedys jak więcej grałem może te 60 euro by mnie nie ruszyło. Teraz jakoś szkoda kasy :)."
Im wcześniej zrodzimy w sobie nawyk odrzucania rzeczy kompletnie nam niepotrzebnych, tym lepiej;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - XeXu - 07-23-2019, 01:50 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.