• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#39
Rolka w G pro wireless wydaje się mieć trochę lepiej wyczuwalne skoki, ale nie wiem czy jest lepsza czy po prostu przez to, że kółko rolki jest chyba większe. Tak czy inaczej rolka w jeden i drugiem imo przeciętna. Jednak ogólnie gorzej z precyzją pojedynczego przeskoku, bo zarówno jedną i drugą można przypadkowo zrobić 2 skoki lub np. zawiesić rolkę pomiędzy nimi, co przy grach wypada średnio.

No i właśnie ten garb mi średnio leży, po prostu jak to sam ująłeś - wbija się w dłoń. Nie jest to jednak super komfortowe. Wolę jak myszka daje dobrą kontrolę, a przy tym dłoń może odpocząć na niej.

No własnie tak coś mi się kojarzy teraz z EC2-A, czy tam B, że dłoń się pociła chyba dosyć szybko.

Co do chrupkiego kliku, to jednak poza tym faktem porównując g pro wireless i g305 jest przewaga tej pierwszej. Przy g305 dużo łatwiej przypadkowo wcisnąć przycisk oraz jeśli chodzi o szybkość kilku w sensie spamu lmp g305 też tutaj też przegrywa. Nie wiem czy ten drugi fakt ma jakiekolwiek realne znaczenie w praktyce, ale warto myślę o tym wspomnieć.


Edit.
Jeszcze mi przechodzi przez myśl, aby zostawić g305, trochę na niej posiedzieć i np. jak G pro wireless spadnie do ceny ~350 zł, (nawet w jakiejś promocji) to ją nabyć.

Włożyłem go G305 też AAA ważącą 12g z profesjonalnym adapterem wykonanym z folii aluminiowej. Sporo lepiej jest niż przy tej ważącej 24g duracel. Mysz waży 85g.

Niby tylko gram cięższa, ale przez to, ze jest mała wydaje się dalej dużo dużo cięższa niż g pro wireless. Może też kwestia małych ślizgaczy, które daję większy opór przy poruszaniu po podkładce.


Edit.2
Tęż a powierzchnia tego g305 taka dziwna. Niby ok, ale po chwili zarówno dłoń jak mysz robią się takie lepkie.

Jeśli chodzi o kontrolę w grze, to jest bardzo dobrze.


Kształt G Pro Wireless... nie wiem jest tak zrobiony, że wyjątkowo przy tej myszy nawet i bym palma mógł używać, czego nigdy nie robię w sumie.

Xexu przypomnij mi swoją wizję spadku ceny G pro wireless jak myślisz jak to będzie wyglądac na przestrzeni kilku miesięcy jak np. 6-9 miesięcy. Obecnie w promocji dałem 480 zł.


Też tak zapytam... czy wymiana ślizgaczy = utrata gwarancji?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-10-2019, 06:42 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
6 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.