• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
#15
Rozmiar rozmiarem, ale kształt wiele zmienia. Może nawet być minimalnie inny kształt, a wyjdzie, że mysz będzie inaczej odbierana. Tak jak Kone Pure przez kształt sprawia wrażenie większej niż w rzeczywistości jest. G403 jakoś mi dziwnie leży w dłoni. Po prostu jest taka napompowana. EC2-A niby dłoń leżała całkiem fajnie, ale jakoś nie miałem tej kontroli dobrej. dm1 pro s niby kontrola całkiem spoko była, ale źle dłoń leżała na niej + no było czuć, że jest zbyt duża. Pamiętam, że rolka też była strasznie daleko. Musiałem po nią wręcz sięgać palcem.

Niestety ta promocja na białe owl-eye za 165 zł z wysyłką się skończyła także ten... No ale i tak bym chciał spróbować czegoś innego. No zauważyłem, że naprawili bolączki poprzedniej kone pure. Czyli wytrzymała powłoka (może gorsza), lepsze dużo przełączniki(wytrzymałość) Sam scroll w mojej pure BE bardzo lubię i po 2 latach nie mam nic do zarzucenia. Ten kiedyś w zwykłej optical się 'posypał" i był taki rozklekotany.


Gdyby jakieś inne ciekawe pozycje Ci przyszły na myśl to wal.


Edit.
Chodzi mi jeszcze po głowie zowie savina s1/s2. Chociaż 320 zł hmmm...

Cena powoduje u mnie spore wątpliwości co do sensu wydawania takiej kwoty ze względu na trwałość takich rzeczy jak rolka czy przełączniki.

Edit.2

Hmmm...

Ma jeszcze wyjść niedługo (3 czerwiec) GLORIOUS PC GAMING RACE MODEL O za 219 zł. Bardzo lekka mysz, chociaż nie wiem jak to będzie wypadać z tym rozmiarem, bo niby sporawa, ale niska. Jest też bardzo lekka.

https://www.x-kom.pl/p/485970-myszka-prz...black.html
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 04-28-2019, 07:02 PM
RE: Wybór myszy po Kone Pure Optical - DyndaS - 05-01-2019, 03:12 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
9 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.