• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
(12-22-2019, 12:28 AM)DyndaS napisał(a): No i jak tam wrażenia?

Nie za ciężki? 105g to jednak sporo do szybkich fps itp.

Tak też patrzę na to ile tych myszek miałeś. Podziel się ile kasy na tym straciłeś. :D

PS.
Gdzie kupiłeś i za ile tego kaina 200?


Odczuwam wagę, jest zauważalnie cięższa i większa od Kone Pure. Jednakże tez zmieniłem podkładkę na corsair MM350XL z wysłużonej G640 i jest zupełnie inny feeling, dodatkowo moja Kone Pure miała ślizgacze od hyperglide - najlepsze ślizgacze z jakimi miałem doczynienia. Kone Pure bez problemu większość ruchów robiłem nadgarstkiem, tutaj więcej pracuje cała dłoń. 

Udało mi się oddać Kaina 100 w euro więc też kupiłem w euro za 449zł. Chciałem poczekać na jakieś obniżki, ale stwierdziłem że sobie zrobię prezent na święta :D

Najbardziej mi się podoba dokładność kliknięcia z punktu "zero". Tam gdzie celuje tam trafiam, na kone pure czasami przy naciskaniu LPM zdarzało mi się ruszyć myszką i przez to nie trafiałem

Materiał według mnie jest milszy od kaina 100, chwyt pewny. Ręka praktycznie w ogóle się nie poci.

Ile kasy straciłem? Nie chce liczyć XD ale chyba w końcu znalazłem "tą" jedyną :D :D
Odpowiedz
Bardziej miałem na myśli w porównaniu do Kain 100, ale takie porównanie do Kone Pure też przydatne :P

No to policz aby zaspokoić moją ciekawość :D
Oczywiście chodzi kwotę zakup/sprzedaż
Odpowiedz
(12-22-2019, 09:48 PM)DyndaS napisał(a): Bardziej miałem na myśli w porównaniu do Kain 100, ale takie porównanie do Kone Pure też przydatne :P

No to policz aby zaspokoić moją ciekawość :D
Oczywiście chodzi kwotę zakup/sprzedaż


skąd ja mam to wszystko pamiętać, od 2 lat notorycznie kupuje kilkanaście/kilkadziesiąt myszek i podkładek rocznie. Komu by się chciało to liczyć xD
Odpowiedz
To przelicz ile myszy miałeś i tak +/- ile straty na sztuce. Wystarczy przemnożyć i masz :D
Odpowiedz
(12-22-2019, 10:48 PM)DyndaS napisał(a): To przelicz ile myszy miałeś i tak +/- ile straty na sztuce. Wystarczy przemnożyć i masz :D


ale ja nie pamiętam za ile sprzedawałem myszki, było też dużo co oddawałem poprzez regulaminowy zwrot do 14/30 dni :D Swego czasu miałem G900 i G Pro wireless, gdzie G900 pamiętam że G900 poszedł za 399zł z podkładką razer gigantus, a G pro znajomemu sprzedałem za 300zł ze ślizgaczami corepad :D

btw mam wrażenie, że kain 200 ma dwuklik. Czasami gdy próbuję tapować leci kilka kulek :x jednak jak robie testy i próbuje wywołać dwuklik to go nie ma.. Może muszę się przyzwyczaić, bo switche reagują szybko i lekko
Odpowiedz
@dyndas

Coś mi nie gra w tym Kainie 200.. Nie wiem. Albo jakiś input lag, albo kwestia feelingu sensora, albo ja jestem jakiś nieudolny. Mam kosmiczny problem z trafieniem 1tapa, bardzo często leci mi seria zamiast 1tapa, tak jakby feeling odbicia przycisku czasami był z opóźnieniem. Już nawet grałem chwilę na hardpadzie i odczuwałem różnicę na plus. Flicków praktycznie nie idzie trafić.

Dodatkowo też czuje się czasami spowolniony. Mózg i ręka nadąża za nacelowaniem za przeciwnikiem a celownik stoi w miescu. Pomimo tego, że myszka ma genialną ergonomię wydaje mi się, że jednak waga i rozmiar tutaj odgrywa zbyt kluczową rolę... Na kainie 100 nie miałem takich incydentów

w międzyczasie wpadł mi jeszcze w ręce razer viper :D

o@edit : okej, jednak kain 200 nie jest w stanie służyć jako myszka na wysokim poziomie. Zbyt wysoka waga, delikatnie odczuwalny inputlag, dziwny feeling odbijającego switcha (ale tudzież nie wiem, czy nie wada fabryczna).

Razer viper - zbyt płaska. Ślizgacze zbyt cienkie. Szurają o podkładkę.......................................

Powrót do Kone Pure - znowu xD
Odpowiedz
Taki "lag" może też dać ciężka myszka. Minimalnie dłużej zajmie nim ją przesuniesz od takiej lekkiej. Widzę to przy G703 pomimo, że nawet w nic nie grałem.

ale viper ultara???

Jeśli kain 100 Ci odpowiada, to nie wiem po co wracać do kone pure.
Odpowiedz
nie wiem, zaczynam znowu maglować myszkami. Kain 100 nie do końca mi odpowiadał przez sensor. Czasami potrafił złapać zbyt wysoko. Kain 100 już chwilę temu oddany, Kain 200 też. Zwracam jutro Vipera :D

Teraz siedzę na Lioncast LM50 :D

teraz zastanawiam się nad kone pure UL - są dostępne w xkom :D Jednakże oglądam recenzje.. Kabel i ślizgacze są tragiczne, dodatkowo główne przyciski mają zauważalny inputlag.. ehh roccat

Glorious Model D też kusi.. Dostępny u u czarno białego :D
Odpowiedz
jakbyś mógł to jeszcze wypróbuj kain aimo 120(czarna)/122(biała) :) nie ma jeszcze żadnego testu tego modelu po polsku
Odpowiedz
(12-26-2019, 05:08 PM)fliperpl napisał(a): Zwracam jutro Vipera :D 

No ale którego tego vipera miałeś dokładnie?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.