• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Uu, X1S Pro, gra to jakoś?:))
Najbardziej intryguje mnie chyba waga MM710, jak pierwsze odczucia i testy?
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Waga przez pierwsze 30 min była ciężka do ogarnięcia. Potem już tylko lepiej :). Ogólnie pod claw grip świetna. Główne klawisze mają trochę post-travelu, ale działa to tak że jest kliknięcie i potem używając jeszcze trochę dodatkowej sily można z 1mm jeszcze klawisze docisnąć, tylko jednak trzeba trochę siły w to włożyć. Więc uznaję to jako nieważną rzecz ponieważ podczas grania nie da się tego wyczuć. Czyli takie czepianie się na siłę.

Aune X1S Pro jest podłączony pod kompa gamingowego czyli służy jako DAC do gier jak i muzyki. Ale sam sprzęt stacjonarny mam inny, do muzyki, w innym pokoju :). Co do brzmienia, tak samo jak zwykły X1S może minimalnie bardziej techniczny i scena troszeczkę wypchnięta do przodu. Ale nie wiem czy to nie efekt placebo :). Różnica w "ficzerach" czyli te super-uber formaty w jeszcze wyższej jakości :D. Czyli ten caly pic na wodę, ale ale to teraz modne. Jako że z mp3 store dostałem w tej samej cenie co X1S(bo zamawiałem zwykłego ale nie mieli i w ramach przeprosin) to brałem :).
Odpowiedz
Dla mnie ta mysz zbyt lekka już. No i wiadomo pod jaki chwyt to jest z tym rozmiarem. Jednak też po zabawie glorious model o doszedłem do wniosku, że nie chcę myszy sita.

Przywykłem już w sumie do tej G703, chociaż dalej mam wrażenie, że jest taka "napompowana" i szeroka z tyłu i przez ten jej kształt po prostu nie pasuje do końca pod mój chwyt.
Zbyt ciężka, a bateria jednak trochę krótko trzyma. Rozwiązaniem 2 ostatnich problemów jest wersja hero, ale na ten pierwszy nic nie poradzi. Jeszcze jest myśl, że jak może się pojawi w promocji G703 Hero, to go kupić.
Odpowiedz
Skąd taka wolta, toć G Pro Wireless urzekła:p
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Zryty przycisk pod rolką, a i te używane jakoś dziwne były. Rolka chodziła lipnie jakoś i głośno.

Nie dam za nią nawet 400 zł tak jak była w promocji. Gdyby się pojawiła za 350 lub taniej to bym wziął.

Jeszcze jest niby ten razer viper ultra, ale u nas obecnie prawie 700 zł w preorder xD


PS.
Nie chce ktoś sharkoon skiller SGM1?  Dostałem od znajomego w rozliczeniu. Używana tydzień. Oddam jakoś niedrogo :P
Odpowiedz
Z rana odebrałem moją darmową sztukę Logitech G303. TO jest mistrzowski kształt pod claw gripa!! Kropka! :) . Nie wiem czemu Logitech zrezygnował z produkcji tej myszki :/. Nawet nie chodzi o hype jej niedostępności i tego że używał jej Shroud, ten diamentowy kształt faktycznie powoduje że ręka wręcz idealnie się układa w szpon. Chociaż muszę powiedzieć że mysz ciężka nie jest bo 87g, to po przesiadce z MM710 wydaje się mega ciężka :D. Minus ślizgacze(do wymiany) ale jako że za free to mogę doinwestować. Klawisze boczne trochę za wysoko, znaczy klawisz "do tyłu" jest jeszcze w miarę ok, ale klawisz "do przodu" jest tragiczny do sięgnięcia. Klawisze głóne są OK ale nie mają podjazdu do tego co sobą reprezentuje MM710 a tym bardziej seria Zowie ZA i S.

@XeXu jest możliwość implementacji innych przełączników do tej myszki?
Odpowiedz
No a dlaczego by się miało nie dać? Patrząc na necie widać, że tam siedzą najzwyklejsze switche.
Odpowiedz
Uruchomiłem dziś komputer i nagle okazało się, że mam odwrócone osie w myszce. Czyli lewo to prawo, dół to góra. Jak to się mogło stać? Wczoraj wszystko było okej... Xtrfy m4. Windows 10.

Ps. Po odpięciu i ponownym podpięciu wszystko wróciło do normy...
Odpowiedz
Ja miałem trochę podobną sytuacje kiedy pierwszy raz podłączyłem MM710. Wszystko cacy, po ponownych uruchomieniu kompa ustawienie prędkości wskaźnika z 6/11 poszło na 11/11. Ale też zdarzyło się to tylko raz :).
Odpowiedz
miałem identyczny problem co autor. Przetestowałem chyba z 20 myszek i w żadnej się nie odnalazłem.
Dzisiaj kupiłem Roccat Kain 100 AIMO i zakochałem się w tym kształcie i przyciskach. Po 15minutowej rozgrzewce w csgo czuje sie jakbym całe życie grał na tej myszce. Jednakże sensor (czasami lod łapie za wysoko) i gumowy kabel są takie sobie.

Zamawiam Kaina 200 bez kabelka
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.