• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Straszna lipa, bo brak bocznych przycisków, a szkoda...

Zamówiłem dla rodziców Mionix Castor za 69 zł , ale ta mysz to straszny kloc. Nie wiem czy ją finalnie odbiorę.

Podkładki mionixa też tanio były/są
Odpowiedz
W finale zamówiłem castor za 69 i avior za 39.No i 2 podkładki mionixa w formacie L i XL, chociaż mam 85 cm miejsca, więc nożyczki w dłoń xD

Ciekawe jednak jak struktura i czy się to nie będzie siepać. No a w sumie nie wiem po co mi nowa podkładka, bo dalej używam podkładki DM, a ta kupiona roccata sense vital force nieużywana dalej czeka w szufladzie.

Nie wiem po co to wziąłem, ale w dobrej cenie były to kupiłem :D
Najwyżej sprzedam z czasem. Przy tej cenie to i tak w najgorszym przypadku na czysto wyjdę.
Odpowiedz
I jak Mionix?;)
Wyróżniał się przede wszystkim przyjemną powłoką oraz ponadprzeciętną jakością.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Nie wiem, bo jeszcze nie odebrałem :D

Patrząc wizualnie, to avior wydaje się spoko poza wielkim minusem braku bocznych przycisków. Castor znów jak jakaś krowa. chociaż chyba się x-kom ma babola, bo widzę, że ona ma nie 129 długości, a 121.

Mam wrażenie, że jednak Ty byś mi był w stanie sprzedać co tam w środku  piszczy, ćwierka, muczy, szczeka i inne.

Teraz to mam jednak większą rozkminę czy używać podkładki mionixa czy tego roccata, ale też nie wiem jak ta powłoka w mionixie.
Odpowiedz
Ja już od paru dni bawię się Aviorem jakość na naprawdę dobrym poziomie. Brak klawiszy bocznych boli. Długa i niska mysz. Wydaje mi się że lepiej się układa ręka w ułożeniu 1 3 1. Mi może wpadnie za free Logitech G303 :D.
Odpowiedz
Odebrane, ale jakoś nie mam weny aby to w najbliższych dniach otwierać :P
Odpowiedz
Przyszła mi MM710 bardzo fajna mysz :). Kabelek mistrzostwo!
Odpowiedz
Pokazuj:)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Jak wrócę na chatę to mysz zapozuje do zdjęcia :). Ogolnie to jak pisałem kabel świetny, w ogóle go nie czuć. Boczne przyciski w porównaniu do MasterMouse S to niebo a ziemia. LPM bardzo fajny feedback, trochę mi przypomina chrupkość z Zowie serii ZA czy S. Natomiast PPM to jendak czuć że gorszy w klikaniu. Mój model nie ma żadnych luzów i nie "skrzeczy". Wydaje się że można ją z łatwością połamać w rękach, ale jednak są to pozory(robiłem próbę gniotu, oczywiście w granicach normy :) ) no i jest mega lekka :). Problem miałem zcslizgaczami na początku, miękka podkładka powodowala że slizgacze haczyły, musiałem sięgnąć po twardsze rozwiązanie :P i pojeździć nią z 30 min intensywnie by się dostosowały :).
Odpowiedz
https://photos.app.goo.gl/ydsSaReEsqiC9H6s5 nie wiem czy to zadziała bo robię to pierwszy raz :D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
12 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.