• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Wyciągnąłem z gratów ostatnio Logitecha M100, kontury bardzo podobne do G102, zadziwiająco dobrze się ją trzyma - być może zdecyduję się ów mysz kiedyś nabyć.
Od kilku tygodni znowu użytkuję ZA13, która kurzyła się od jakiegoś czasu, kształt naprawdę w porządku, ubolewam nad długością.
Ciężko przychodzi mi niestety znajomość z przyciskami głównymi, ślamazarne do bólu, również z butwiejącą rolką, nieprzyjemnym, twardym przyciskiem pod nią i przewodem, który jakoś dziwacznie się wije - pomyśleć, że ta mysz wciąż kosztuje 279zł, całe szczęście PMW3310 jest na tyle dobrze skalibrowany w tym modelu, że nie zauważyłem niechcianych "spin offów", znamiennych dla tego sensora.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Nie wiem czy kogoś interesuje, ale u zgniłych brzoskwiń jest HyperX Pulsefire Surge RGB za 159 zł w promocji.
Odpowiedz
Dość mała, ale wyjątkowo ciężka. Ponad 100 gram.
Odpowiedz
Mała? Dla mnie własnie była za duża trochę. Kształt też swoje robi. Jednak zbyt szpiczasta w tym centralnym punkcie co powodowało dyskomfort. Samo wykonanie git, ale rolka dla mnie była zbyt daleko z przodu.

Pixart 3389 i bardzo fajne RGB przy cenie 159 zł, to raczej świetna opcja.
Odpowiedz
Mysz HyperX Pulsefire Surge RGB w morelowym black week za 135 zł jakby coś.
Odpowiedz
Kształt fajny, zrobiona porządnie ale jej waga jak na średnio-małą mysz jest dla mnie nie do zaakceptowania.
Odpowiedz
Wiem, już o tym wspominałeś. Kwestia preferencji. Mi znów np. kształt nie odpowiadał.

Tak czy inaczej same parametry jak na cenę promocyjną mega. Zostały jeszcze 2 sztuki z tego co widzę.


Obecnie użytkuję tą G703, lecz drażni mnie trochę fakt, ze co te 3 dni muszę ładować ją pomimo braku podświetlenia. Do samego kształtu przywykłem, ale dla mnie dalej jest zbyt "napompowana". No i waga, ale teraz jest wersja hero.

Kupiłem też w promce nową G305 za 155 zł , która będzie służyć jako "pilot" do PC.
Odpowiedz
Jak lubisz tak myszki bezprzewodowe może zaszalej i zainwestuj w Razer Viper Ultimate :).
Odpowiedz
Nie podoba mi się i droga. Kupa miejsc do łapania syfu. 74 gramy już trochę zbyt lekka, ale by przywykł.

Mam pewne obawy, ze by była zbyt duża jednak.

Na papierze muszę przyznać, że wygląda bardzo dobrze. GPW w promkach idzie kupić za niecałe 400 zł czasem. Może jak razer gdzieś się uda z czasem taniej wyrwać to spróbuję.
Odpowiedz
https://www.pepper.pl/promocje/xkom-mysz...ack-208956 póki jeszcze jest ta promocja :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
9 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.