• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
Nie no, niby przepraszali i proponowali inne opcje, a w tym 30% zwrotu i sobie mogę zostawić ten złom xD

Po prostu im odeślę przez zwrot allegro inpost i tyle.

hmx nie, chociaż od nich kupowałem kiedyś też coś i było ok, a nawet lepiej, bo było coś czego niby miało nie być. Wreszcie to anulowałem bo nie byłem pewien co do kompletności, a oni to wysłali. Potem oddali kasę i sobie mogłem zostawić

Teraz to się nasrało tych różnych handlarzy tego typu.

licytacjeQLS

https://allegro.pl/oferta/myszka-logitec...8393671678
Odpowiedz
Sto moniaków za takiego denata, to jednak rozbój;)
Miło, że podeszli do tego w tak ugodowy sposób, można stracić naprawdę wiele czasu, walcząc o zwrot.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Wrócił skąd przylazł oczywiście.

Tak mam tego swojego G305 używanego i oczywiście też ma problem z tym przyciskiem pod rolką. Postanowiłem, że się pobawię w odsyłanie do serwisu logitecha i za którym razem to naprawią :D No a może wiedzą o tym problemie i wymieniają switche na jakieś inne czy coś. Kij wie.
Tej myszy i tak używam tylko jako pilota do PC z łóżka.

Na ten moment dalej utkwiłem z kone pure be, a w sumie to dwoma :D Ta co przyszła ma problem z grzechotaniem scrolla. Najlepsze, że jak go o to pytałem, to mi zaprzeczał przed kliknięciem. No ale dogadałem się z gościem i mi zwrócił 15 zł, więc w sumie mysz z wysyłką 45 zł.

Ciekawe czy to się da jakoś naprawić. Ogólnie jak pchasz rolkę z lewej strony w prawą i jesteś w stanie aktywować przycisk, to właśnie ona w tej pozycji tego "przechylania się" ma luzy. najbardziej to słychać potrząsając góra dół. Jednak rolka też głośniej pracuje, szczególnie kręcąc w górę.
Odpowiedz
Aktywacja "Mouse3" poprzez przechylenie rolki w prawą stronę, nie jest absolutnie niczym niesłychanym - właśnie tam znajduje się mikro-przełącznik.
Mój Owl-Eye, również posiada chybotliwą rolkę, dostałem też antypatyczny prezent - coś trajkota wewnątrz, z pewnością nie jest to "scrollwheel".
"...to właśnie ona w tej pozycji tego "przechylania się" ma luzy" - myślę, iż po prostu można ją swobodnie poruszać opuszkami, wschód-zachód, w moim egzemplarzu większe luzy są, gdy poruszam rolką w lewą stronę, co wydawać może się nieco dziwaczne, w końcu tam jest enkoder.
"...najbardziej to słychać potrząsając góra dół." - spróbuj odwrócić mysz, wtenczas potrząsając, pogłębia to odgłos;)
Gdy popchnę rolkę w prawo, przestaje się chybotać.
"Ciekawe czy to się da jakoś naprawić." - zapewne przesmarować mechanizm, ALPS jako jedyny stosował lubrykant w enkoderach spod jego ręki.

Odnoszę wrażenie, iż "feeling" scrolla w Military jest lepszy, w Owl-Eye zastosowano inne kółeczko, być może właśnie ono jest podmiotem problemu, albo szkopułem jest po prostu odmienność egzemplarzy.
Chętnie zamieniłbym rolkę, na tę z Military, ale jak już mam model nienaruszony przez deflorację, to postaram się tego nie zmieniać.
Gdyby nie PMW3360, to naprawdę nie widzę zalet ewolucji serii Kone Pure dla "casualowego" zastosowania, absolutnie nie zapłaciłbym ponad dwustu złotych, posiadając już wspomnianego, bądź model Black Edition.
D2FC-F-K są chorobliwie flegmatyczne, scroll jest lekkim "down-grade'em", a "coating" w modelu Black Edition po prostu jest fenomenalny, do póki jest oczywiście.
Postaram się jutro wrzucić jakiś materiał, odnośnie tej rolki i skaz mojego egzemplarza - jak wspomniałem, znalezienie myszy wolnej od wad, to katorga.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Żeby było śmieszniej. Dostałem właśnie od sklepu info, że dostaję zwrot gotówki za mysz, a tam chyba było 229 zł na paragonie. Takiego rozwiązania jakoś nie wziąłem pod uwagę. xD


Teraz te myszy minimalnie podrożały przez spadek złotego, ale w sumie mam dylemat co zrobić. Niby mogę kupić nową w x-kom za 199 zł, ale co... znowu będę im reklamował jak ten switch rolki będzie robił problemy? :D Bez sensu. Ewentualnie kupię i zostawię tak jak jest.
Dalej nie ogarniam jak logitech mógł w swoich myszach odwalić taką fuszerę i dalej jest to kontynuowane... nawet w GPW.

Bardziej byłem ciekaw co logitech wykmini z tym switchem. Czuję się po części zawiedziony tym rozpatrzeniem reklamacji :P



Edit.
Co o aktywacji mouse3, to ja wiem, że tak się da bez problemu aktywować przycisk. Jednak chodziło mi o zobrazowanie jak wygląda ten luz w konre pure be, którą kupiłem. Ta moja stara tego problemu nie ma. Lekka grzechotka na boki, to jakby jakiś mechanizm w środku latał. Chyba standard.

To nie tyle ruch prawo-lewo, chociaż tak to wygląda, tylko bardziej rolka się lekko nachyla w prawo.
Odpowiedz
https://bit.ly/2lKwK56

Wypadało oczywiście przeczyścić graty wyciągnięte z szuflady, jednakże tak się ze wszystkim spóźniam, że po prostu chciałem to wrzucić jak najszybciej.
Bonusowo, padaka - MM520.
Enkoder ALPS o cyklu 5 milionów przekręceń, zaimplementowany został zarówno w KPOE, jak i w CM-ie.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Zakupiłem 2 myszy. Ciekawe czy tym razem nie dostanę jakiegoś denata, a może ze dwóch :P

1) G703
2) G Pro Wireless
Odpowiedz
Czekam na reprymendę;)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Obie używki. Za 703 dałem 85 zł, a GPW 255 zł. GPW na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dobrze. Niby 24 miesiące gwarancji producenta, chociaż nie wiem jak, bo bezpośrednio tego u logitecha z paragonem jaki dostałem nie widzę opcji aby zareklamować. Tak czy inaczej rok rękojmi.

Nie mam jednak teraz czasu tego testować. Pewnie dopiero bliżej weekendu posprawdzam.
Odpowiedz
Jakby jakaś nie przypasowala to daj znać może odkupie xd
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.