• 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszy po Kone Pure Optical
https://youtu.be/6SeYTtt5OTo to może być ciekawe
Odpowiedz
Wyprodukowana przez Cooler Mastera, martwi mnie odłączany kabel, który komplikuje wymianę na gotowe paracordy, oby również miał zabezpieczenie we wtyku, które powinno wydłużyć życie micro USB.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
Panowie i panie.. Po kolejnych przejściach z EC2-A, Asus Rog Gladius Core kupiłem teraz Rivala 3.

+ switche/przyciski główne. Lekkie i wyczuwalne, nie stawiają dużego oporu
+ materiał. Nie wiem co to jest ale nazwałbym hybrydą plastiku z gumą, bardzo przyjemny, ręka się nie poci ani nie ślizga
+ ślizgacze. Kurde, pierwsza myszka chyba od dawna, która ma tak "miękki" ślizg. Praktycznie niesłyszalny, zero oporu od punktu "0". Myszka genialnie współgra z logitechem g640
+ egonomia względem Roccat Kone Pure - trzymam myszkę 1+2+2 (z czego prawe palce są wyprostowane i dają nacisk na kontrolę myszki). Środek ręki się opiera o myszkę, LPM+RPM w formie fingergripa. Ręka się nie męczy

+/- kabel. Nie wiem co o nim sądzić, nie jest to oplot ale też nie jest sztywny. Przy odpowiednim mało go czuć i na pewno nie neguje ruchu myszki
+/- sensor. Trochę za wysoki LOD. Poprawili to aktualizacją (bo było gorzej) ale od czasu do czasu przy ruchu nadgarstkiem można poczuć, że sensor złapie - jednakże dzieje się to na tyle rzadko, że da się przeżyć (na pewno jest o niebo lepiej niż w roccat kain 100)

Pogram dłużej i dam znać jak relacje, na ten moment bardzo pozytywne.
Odpowiedz
(02-07-2020, 05:05 PM)XeXu napisał(a): Chętnie wziąłbym również komplet ślizgów, o ile już się ich nie pozbyłeś

Masz na myśli tiger gaming?




Zamówiłem GPW z amazona. Jest promka obecnie i można za 350 zł kupić. Już podrożała.

Wersja niemiecka cokolwiek to znaczy. Bo jest do wyboru też EU, ale jest droższa.

Ciekaw tylko jestem jak rolka. Zauważyłem, że teraz te logitechy jakieś głośne rolki mają. Wymieniałem komuś ostatnio switche w GPW i cicho pracowała, ale stosunkowo stary batch. Tak samo jak zresztą kupiona dawno temu z x-kom. Te 2 z licytacji kiedyś miały ją głośną. Kiedyś miałem G305 i była cicha. Teraz 2 sztuki nowej G305 i przy obu rolka hałasuje podczas obracania.


Edit.
Do tej G703 przywykłem i jest spoko chociaż... zbyt ciężka i zbyt często trzeba ładować (raz na 3 dni). Rozwiązaniem tu jest wersja hero.

Te gumowe boki bardzo szybko łapią brud, a ręce myję bardzo często. Wierzchnia warstwa ma tendencję do wycierania się. Nie jest wtedy taka porowata, a gładsza i trochę kleista.

Ogólnie bardzo spoko mysz.

Ciekawe jaka ta sztuka GPW mi się trafi.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.