• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki z aliexpress
#1
Witam, obecnie korzystam ze słuchawek Superlidze Evo MK II, są to dobre słuchawki lecz już dość leciwe. Znalazlem fajna aukcje słuchawek Somic G941, teraz zależy mi na wygodzie i oczywiście dźwięku. Muzyka 70% Gry 30% Co myślicie ?
Odpowiedz
#2
Zacznijmy od budżetu. I sprawa oczywista, czy to koniecznie musi być headset? I co to za sluchawki superlidze? :)
Odpowiedz
#3
Budżet to max 200 zł, nie nie musi być headset, ale wyznacznikiem jest wygoda, dźwięk, jakość. Dokładnie w takiej kolejności
Odpowiedz
#4
Jeżeli wygoda i do 200zł to w sumie poza Koss UR40 i ISK HP 2011 nic nie przychodzi mi do głowy. Natomiast jeżeli jakość brzmienia to do 200zł Somic V2 są świetn. Minus(chociaż dla mnie to plus) że są otwarte i nie tłumią dźwięków z otoczenia i są dość ciężkie. Dodatkowo nad ich wygodą można popracować kupując w przyszłości inne pady.
Odpowiedz
#5
a te z aliexpress ?
Odpowiedz
#6
Mowisz o tych Somic G941? Nie mam pojęcia. Nie ma nawet polskich recenzji. Ale za trochę ponad 100zl słuchawki dlagraczy z funkcją 7.1 i mikrofonem... Takie oferty nie istnieją. Znaczy istnieją ale nie za taką cenę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.