• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do Apex
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz? K702
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Dragonfly black
    - jeśli tak – to jakiej?
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej lub chipset realteka (np. ALC1150)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) 100% do gier
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Hip hop (nieistotne) 
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Apex jako priorytet
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? Około 900
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? Ciężko powiedzieć, to i to jest ważne 
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Koniecznie zamknięte. 
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Nie znam się kompletnie, nie wiem 
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Możliwe  ale jest to nieważne 
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? Brak wygłuszenia, poza tym są dla mnie świetne, ucho ma luz w środku co lubię, ale jednak potrzebuję sporego wygłuszenia do jak najlepszej koncentracji
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów)
Z tego co poprzeglądałem myślałem nad MSR7, albo po prostu Cloudy, testowałem je i przyjemnie mi się grało w nich, ale ja tam się nie znam. Najważniejsze, żeby dobrze pozycjonowały, wygłuszały i były wygodne.
Odpowiedz
#2
Zamiast cloud bym poszedł w ISK HD9999. MSR7 to już taka klasowo wyższe granie niż Cloud czy ISK. Charakterystyka brzemienia podobna ale jednak klasa wyżej. Lepsza separacja scena trochę więcej głębi pokazuję.

Można pomyśleć o AKG K550MKII pozycjonowanie bardzo dobre i jak na słuchawki zamknięte naprawdę ładna scena. Alternatywą jeszcze może być ATH A550Z.
Odpowiedz
#3
Czyli co z tymi MSR7, można brać? Czy lepiej w te AKG/A550?
Odpowiedz
#4
Nie wiem ile siedzisz na kompie. Ale MSR7 przy dłuższym czasie potrafią być dyskomfortowe. Natomiast najlepiej wygluszaja. Co nie znaczy że AKG czy ATH wygluszaja zle :). Jeżeli podoba ci się jak brzmią K702 to AKG K550 mogą być bezpieczną opcją. Fajnie jakbyś znalazł uzywke AKG K550 MKI. MKII grają troszkę bardziej funowo.

Na OLX widziałem ATH A900X to zamknięta wersja AD900X które są bardzo polecane do gier :). Może uda ci się dogadać z gościem i ci wyśle za pobraniem.
Odpowiedz
#5
Okej, a zapomniałem zapytać, nie będzie żadnego problemu z tym, że mam spore odstające uszy przy K550/Msr7?
Odpowiedz
#6
Nooo moze byc ale nie musi. Większe prawdopodobieństwo ze mniejsza wygoda będzie w MSR, potem AKG. ATH mogą być najmniej uciążliwe. Co nie znaczy że w ogóle będzie zle :).
Odpowiedz
#7
A w przypadku jakiegoś "wypadku" tj. słuchawki będą męczące/niekomfortowe, da się to jakoś "naprawić" za pomocą np. innych padów czy czegoś takiego?
Odpowiedz
#8
Do AKG K550 pasują Brainwavza pady XL. Ponoć świetne. Do MSR raczej nic na zastępstwo. Próbowałem kiedyś z nimi różnych opcji i było ciężko.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.