• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki + Mikrofon Gry/Streaming
#1
Witam, planuję zakup nowych słuchawek oraz mikrofonu.
Słuchawki głównie do cs'a i fortnite, a mikrofon do streamowania.
Budżet to jakieś +-400zł. Zastanawiałem się nad AKG M220 ale do nich pewnie potrzebowałbym jakiegoś wzmacniacza, a to kolejne 100/200zł.
Co do mikrofonu to nie mam zielonego pojęcia co wybrać.
Odpowiedz
#2
Jak CS i fortnite to ISK HD9999 i nie ma sensu kombinować dalej.

Co do mikrofonu ile chcesz wydać? I jak bardzo chcesz być pro w nadawaniu :P. Podstawowa dziurka mikrofonowa w MOBO szału nie robi. Jak chcesz uniknąć zakłóceń itp trzeba zainwestować w jakiś interfejs.
Odpowiedz
#3
Jak upoluje te słuchawki w jakiejś fajnej cenie to na mikrofon razem lub bez "interfejsu" mogę wydać jakieś 200zł.
Co ciekawego polecisz ?
Odpowiedz
#4
O ile mnie pamięć nie myli to ISK HD9999 to nic innego jak Superlux HD699 tylko w innej obudowie :). Ewentualnie HD668b czy Somic V2. Co do mikrofonu to podstawowy Trusta za 50zł i jazda. Za dużo możliwości w tym przedziale cenowym nie ma.
Odpowiedz
#5
Somici nawet fajne ale chyba wolałbym coś zamkniętego
ew. pół otwartego. Te Superluxy HD669 miałem już dawno temu ale mi się popsuły, były dobre do gier ale strasznie niekomfortowe.
Do isków będę potrzebował jakiegoś wzmacniacza albo karty dźwiękowej? I czy mógłbym jej użyć też do mikrofonu czy wszystko musiałbym kupować oddzielnie? Coraz bardziej zastanawiam się na tymi M220 Pro.
Odpowiedz
#6
Do zastosowań pro gamingowych zawsze lepszym wyborem będą słuchawki otwarte z powodu scenicznosci które renderują takie konstrukcję. Jeszcze jak holografia stoi na dobrym poziomie wtedy jesteś w domu. M220 nie miałem ale to są słuchawki do monitorowania dźwięku więc raczej scenicznie nie będzie.

Kupując typową kartę dźwiękową wewnętrzną masz też wzmocnienie mikrofonowe to fakt. Problem w tym że takie konstrukcję odchodzą już do lamusa. Z zewnętrznych to cos od Asusa albo Creative ewentualnie Prodigy Cube Black który ma wejście mikrofonowe.
Odpowiedz
#7
W takim razie może zdecydowałbym się na te Somici V2 ale z tego co czytam to do nich musiałbym dokupić jakiś DAC? Jeżeli tak to chyba wole wziąć te iski.
Odpowiedz
#8
Co prawda maja ponad 50 Ohm alw skuteczność na poziomie 95db więc z integra będą grały już naprawdę spoko. A o DAC możesz pomyśleć w przyszłości :).
Odpowiedz
#9
Zobacz jeszcze Encore RockMaster OE https://www.x-kom.pl/p/283109-sluchawki-...zarne.html z świetną jakością :)
+Bardzo wygodne
+para dodatkowych nauszników
+odłączany przewód
Odpowiedz
#10
Somic v2 spokojnie poradzą sobie z integrą; natomiast są to słuchawki dla osób, które preferują jakość dźwięku ponad wygodę i jakość wykonania - somiki są ciężkie, średnio wygodne i mają plastikowe widełki, które nie wyglądają zbyt solidnie. ISK HD9999 w grach nie będą specjalnie od somików odbiegać, ale wypadają zdecydowanie lepiej pod kątem wygody i jakości. Pałąk w HD9999 jest metalowy (pod plastikową otuliną), więc będą też zdecydowanie mniej podatne na jego uszkodzenie.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.