• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PC 360 + karta dźwiękowa czy nowe słuchawki
#1
Witajcie,

Obecnie posiadam słuchawki sennheiser pc 360 (z połamanym mikrofonem) które napędzane są przez integrę Realtec ALC1150 (Purity Sound 2 - AsRock) zastanawiam się nad trzema opcjami:

1. Zostawiam stare słuchawki + dokupuję oddzielny mikrofon + kupuję kartę dźwiękową lub DACa do 400 zł
2. Kupuje nowe słuchawki (zamknięte) do 400 zł (mam możliwość kupna game zero za 430 zł)
3. Kupuje słuchawki (zamknięte) + katę dźwiękową lub DACa (łącznie do 500 zł).

Słuchawki głównie do grania w PUBG oraz CS:GO.
Karta dźwiękowa służyłaby również jako źródło dźwięku dla Logitech Z-5500 (stary sprzęt ale wciąż działa) podpięty poprzez gniazdo optyczne, muzyka głównie elektroniczna/pop. 

Proszę o radę w doborze sprzętu. Dzięki !
Odpowiedz
#2
Nie wiem czy jest sens zmiany PC 360 na Game Zero. Ja bym kupił nowy mikrofon. Do tego DAC :).
Odpowiedz
#3
A jaki DAC + mikrofon byś mi polecił do kwoty 400 zł ? Dodam iż słuchawki służą w 99% do gry.
Odpowiedz
#4
Obstawiam że coś pokroju Asus Xonar DX czy SoundBlaster Z bedzie w zupełności wystarczać. Xonar powinien zagrać jaśniej. Z zewnętrznych kart zwanych DAC to Black Cube powinien być ok. Świetnie w grach by się sprawdził DragonFly Red teraz w swiwtnej cenie. Do gier FPS uważam tego DACa wprost idealnego. Ladnie buduję scenę i holografie. Tyle że to ponad 400zl.

Co do mikrofonu, wolno-stojący od Trust za 40zl wystarczy zupełnie. Używam i na TS nie ma problemu :).
Odpowiedz
#5
A co mógłbyś powiedzieć na temat Xonar D2X ? Ma wyjście optyczne z którego aktualnie korzystam.
Byłby to lepszy czy gorszy wybór ?
Odpowiedz
#6
Według mnie byłby to lepszy wybór :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.