• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka + Podkładka 150-200zł
#1
Witam. Planuję sobie kupić nową myszkę. Obecnie używam myszki Asus UX300 (nie wybierałem). Mam ustawione DPI 1600, ale prawie zawsze kiedy gram w CSa GO używam 1000 DPI. W Windows DPI wysokie, a w grach wysokie lub średnie. Najwięcej gram w CS GO, Left4Dead 2, Team Fortress 2 League of Legends(rzadko), Wiedźmin 3 i inne rpg, GTA. Nie mam podkładki, lecz do nowej myszki chciałbym odpowiednią dokupić. Używam prawy,lewy i środkowy przycisk myszy(oraz zmiany dpi). Używam aktualnie jednego bocznego przycisku do rozmów na tsie. Na myszkę i podkładkę chciałbym wydać 150-200 zł. Stosuję palm grip, moje ułożenia palców na myszce to 1+2+2. Jestem praworęczny, długość mojej dłoni do ok. 17,5 cm, szerokość palca wskazującego 1 cm. Inny zakres DPI w myszce jest przeze mnie akceptowany, nawet pożądany. Wolałbym, aby moja myszka została kupiona w Polsce.
Jak na razie oglądałem wiele zestawów najbardziej pasowały mi te:
CM Storm Alcor + Natec M11 Logo
Genius X-G510 + Tesoro Aegis
Steelseries Kinzu v2 + QcK
Odpowiedz
#2
zdecydowanie Alcor + M11 :)
Odpowiedz
#3
O ile kupno kinzu v3 na klase gorszym sensorze niż ten w alcorze, choć nadal dość precyzyjnym, ze względu na mały rozmiar i kształt w niektórych przypadkach jest całkiem sensownym pomysłem, tak kupowanie kinzu v2 w tej samej cenie na budżetowym sensorze pixarta spotykanym w prawie 3krotnie tańszych modelach myszy jest bez sensu, cena 140 zł jest całkowicie nieuzasadniona.
Odpowiedz
#4
A jakieś inne propozycje? Czy może Alcor to najlepsza?
Odpowiedz
#5
imo alcor najlepsza, tym bardziej, że masz dosyć małą dłoń więc będzie Ci nawet wygodniej na niej :)
Odpowiedz
#6
CM Storm Alcor zdecydowanie najlepsza. Dobrze leży w dłoni, bardzo wygodna, sensor precyzyjny.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.