• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolor podkładki.
#1
Tak jak w temacie. Czy kolor podkładki ma znaczenie? Mam aktualnie myszkę Tesoro Gungir i na podkładce A4tech bardzo szybko łapie akcelerację negatywną. Próbowałem zrobić ruch z taką samą prędkością na białej kartce i jest o niebo lepiej, myszka działa idealnie i nie złapała żadnej akceleracji negatywnej. Czy pomogła by wymiana podkładki na białą albo o ew. jasnym kolorze?
#2
Kolor ma o tyle wpływ, o ile podkładka jest różnokolorowa ( przy jednokolorowej jasna podkładka może zwiększać LOD i mieć marginalny wpływ na max speeda w porównaniu z ciemną podkładką z tego samego materiału), większe znaczenie ma sam materiał, z którego jest wykonana podkładka. W recenzji podkładki a4techa jest napisane, że ma ona problemy z kompatybilnością z niektórymi sensorami i może zmniejszać max speeda.
#3
tak ma znaczenie, kup sobie Tesoro Aegis, na której A3090 znacznie lepiej działa niż na czarnych o czym pisaliśmy wielokrotnie... :) Albo kup spray i pomaluj ją na np. fioletowo - też pomoże (sprawdzone przez czytelnika ^^).
#4
sprawdzałem na czarnej i białej kartce. przy pomalowaniu sprayem zmieni się sam materiał wierzchni podkładki, coś pomyliłem?
#5
podobno dużo lepiej działa na pomalowanym a4techu niż na standardowym ^^ zmiany dużej nie będzie, pewnie bardziej śliska tylko powierzchnia się zrobi :P
#6
A przypadkiem nie wyjdzie więcej za kupno sprayu niż za nowego nateca m11?
#7
być może, ale zostanie jeszcze, żeby graffiti strzelić na murze ;D
#8
Czyli zamawiam aegis. Dzięki za pomoc :D

Temat do zamknięcia.


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.